Strojček na zuby - postupnosť

anonym1
13. jún 2020

Ahojte,
Aká je postupnosť pri strojčeku?? ( Napr. Prvá konzultácia a o mesiac otlačky,...) +časový odstup koľko to trvá. Ďakujem

sissy27
13. jún 2020

@anonym1 to je individuálne, iné u detí, iné u dospelého, každý čeľustný ortopéd je inak vyťažený. A je to vždy aj o dohode. Dĺžka liečby závisí od konkrétnej dg.

anonym1
autor
13. jún 2020

@sissy27 ďakujem za odpoveď. Myslela som časovo inak položeno. Tak :
1. Konzultácia a po koľko napr. Po 1 mosiaci ma budú čakať odtlačky. Takto som to položia.

anonym1
autor
13. jún 2020

*mesiaci
*položila

manushka
13. jún 2020

podla mna to zavisi od konkretneho lekara, my sme boli najprv na konzultacii a až po polroku na otlačky, teraz sme mali isť po dalšom polroku už na strojček, a nakoniec nas preobjednali kvoli korone o další polrok, tak ani neviem či sa toho strojčeka dočkáme 😂 🙏

luccija
13. jún 2020

@anonym1 my sme boli na konzultácii, hneď druhý deň na odtlackoch a cca o 2 jej ho nasadili a doťahovali asi každé 3 t.Zalezi koľko majú pacientov, roboty

sissy27
13. jún 2020

@anonym1 ešte raz - je to individuálne u každého pacienta a závisí aj od konkrétneho lekára. Ja som bola s dcérou na otlačkoch po cca roku od prvej konzultácie, a ako vidíš, niekto iný na druhý deň.

anonym1
autor
14. jún 2020

Ahojte,
Ďakujeeem krásne za všetky odpovede. Veľmi ste mi pomohli

smer
14. jún 2020

@anonym1 my sme chodili cca2 roky a poviem vám po 2 rokoch dostala takú alergiu že mala až opuchnuté pery o dasnach ani nehovorím teplota celý týždeň ale keďže jej celustna mala dovolenku nezobral nás nikto aby jej to dal dole tak trpela celý týždeň a to vám poviem čo sme prežívali a to má 15 takže ak budete niečo súrne potrebovať a váš ortopéd nerobí tak môžete aj skapat ale platiť nehorázne ceny to áno 😃 ja by som to už nedala ani jednému svojmu dieťaťu, ešte koľko cirkusu bolo po zložení sme mali za 2 dní kľud.

iva33333
9. mar 2024

@smer prosim vas,tu alergiu dostala az po 2 rokoch ako mala strojcek?