Strojček na zuby

vanesadurigova
21. aug 2024

Dobrý deň mám strojček na zuby od decembra dostala som ho pár dni pred Vianocami. Odvtedy mám s ním veľké problémy neustále sa mi odlepuju zamočky vyťahujú drôtiky. Nejedavam veci ktoré nemám dávam si pozor naozaj sa o strojček starám najlepšie ako viem ale zubárke je stále málo. Každú návštevu len počúvam ako je možné že stále s nim niečo mám a musí mi to opravovať. Účtuje si naozaj veľké sumy za opravu uvedomujem si že strojček je drahá záležitosť ale keď mojim rodičom povie ze ďalšia kontrola máji a budú platiť 128 euro príde máj a vždy platia o desiatky eur viac kľudne aj 160 niekedy aj viac že vraj za jej čas a opravu. Pýta si peniaze len za obyčajnú kontrolu len si sadnem na kreslo a už počúvam koľko čo bude. Minulú návštevu mi povedala že pokiaľ sa mi so strojčekom ešte niečo stane da mi ho celý dole že ju to nezaujíma a celkovo bola dosť nepríjemná. Neriešila by som to ale konečne som mala obdobie keby sa mi so strojčekom nič nedialo a mala som pokoj až na dnes. Ráno som normálne raňajkovala a cítila som niečo neskutočne tvrdé v ustach pozriem sa ospravedlňujem sa za moje vysvetľovanie nepoznám tie názvy ale na zuboch vzadu na stoličkách mám taký kovový krúžok ktorý mi presne pasuje na zub a normálne sa mi zlomil na polku a spadol zo zuba skoro ma porazilo. Raz som s rodičmi letela na dovolenku a mala som ustach žuvačku viem žeby som nemala ale mam veľké problémy s tlakom a ostal mi tak centimeter drotika nalepeny v žuvačke normálne som zas cítila niečo tvrdé v ustach a centimeter drôtika v žuvačke. Mám strojček hore aj dole a každý zubár u ktorého som bola sa čudoval ako je možné že mám strojček aj dole na zuboch keď ich mám úplne rovné len ona trvala na tom že potrebujem aj dole ale chápem že vie najlepšie čo a ako. Preto sa chcem spýtať myslíte že je to normálne? Zmeniť zubára alebo. Ďakujem za odpoveď 😊.

zupka33
21. aug 2024

Ja by som normalne presla k inej zubarke, toto nie je ok podla mna. Mala som strojcek v minulosti 3 roky, moja zubarka tiez nebola najmilsia a celkovo ten pristup nebol uplne najlepsi, ale aspon cenovo to bolo ok, utec co najskor, lebo ak to takto pojde aj dalej, tak tam nechas cely majland. 😉