Strojček na zuby

goblinko1
24. dec 2023

Ahojte, nosil som rok a pol zubny strojcek na hornom aj spodnom rade, z horneho mi ho už dali dole a som spokojný, ale na spodnom rade ešte stále mám strojček, no cítim, že mi ešte zuby akosi nesedia s hornými a taktiež cítim že spodné zuby ss mi dotýkajú horných a trošku ma to znervózňuje, mal som vtedy obrátený zhryz tzn. Spodné zuby som mal pred hornými, čiže tento pocit je pre mňa nový a možno je správny, neviem, povedzte vy, že ako to máte. Menila mi drot na spodných a celé dva dni ma bolia a sú citlivé tie zuby.. neviem myslíte si, že sa ro spraví? Alebo jej mám povedať nech mi spodné zuby z bokoch trochu obrúsi prípadne nejaký vytrhne aby bol priestor, pretože zatial mám tie spodné zuby dosť natesno s hornými čo sa týka predných zubov. Chcem to poriešiť kým mám ten spodný strojček na zuboch. Vopred veľmi pekne ďakujem. Prikládam fotografiu, že ak sa niekto vyzná. :D

akyia
24. dec 2023

@goblinko1 strojček som nemala, hryz mám (relatívne) dobrý a spodne zuby sa mi dotykaju horných podľa mna si len musis zvyknut, ale radšej to povedz svojej zubarke 🙂

dismonika
24. dec 2023

Spodné zuby sa majú dotýkať horných, keď zavrieš ústa a stisneš trochu zuby.

goblinko1
autor
24. dec 2023

Ďakujem Vám krásne, ako vravím, pre mňa to je nový pocit, samozrejme nespochybňujem lekárku a viem, že určite by to nenechala len tak a určite vie, že je všetko okej, ale pre istotu som sa chcel spýtať aj ľudí, či to je okej pretože potom by mohlo byť už neskoro. Ďakujem ešte raz a pokojné sviatky vám prajem. ✨❤️🫶🏼