Stres zo zlého videnia do diaľky

sasen123
10. jan 2022

Ahojte. Tí, ktorí máte zle videnie do diaľky. Mávate z toho tiež stres? Po pôrode sa mi zhoršil zrak. Nebola som na to zvyknutá alebo som nemala čas si to všímať. Teraz všetko pozorujem ako zle vidím 😪😪 stresuje ma to.

danik1505
10. jan 2022

@sasen123 tak to treba riešiť. K ocnemu dať zmerať očný tlak a dioptrie, ak bude treba.

janai1
10. jan 2022

@sasen123 však chod k očnemu 🤷‍♀️

sasen123
autor
10. jan 2022

Jasnee uz som bola .. aj to už riešim. Mam objednané dioptrie a čakám za nimi. Len ma zaujima ci som jedina, ktorú to takto vyslovene stresuje

vanda323
10. jan 2022

@sasen123 Vieš čo moja , ja nevidím nič fakt! Strašne sa mi zhoršil zrak fakt fakt nevidím nič bez okuliarov....občas sa toho až desím že dom ešte relatívne mladá a už teraz som slepá....a ešte k tomu aj nezodpovedná hocikde okuliare položím sadnem na nich zahodím, a to boli dosť drahé .....aké akoby mám k nim odpor

janai1
10. jan 2022

@sasen123 no tak kým som si nedala spraviť okuliare tak jasne ze som bola v strese... Prt som videla, nemohla som šoférovať, hlava ma bolela 🤷‍♀️ všetko sa vyriešilo správnymi dioptriami 👍🏽

clodika22
10. jan 2022

Mňa hlaava veľmi bolievala. Potom sa mi sem tam stalo, že som dvojmo videla a to už proste bol koniec. Vtedy som si povedala, že musím ísť k dr. a riešiť to a išla som.

sasen123
autor
10. jan 2022

Och baby.. ja uplne som z toho akasi napätä proste. Všetko mi pride také nejasne kvôli tomuto. Stale oči jak vo zveráku. 🙈 už nech pridu tie okuliare lebo ma ide poraziť. Ešte som na materskej, nonstop unavená, a to mi k tomu vôbec nepridáva

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ferala
11. jan 2022

Vieš čo ani nie, brala som to tak ako bolo a začala som to riešiť ako na čo sa stresovať keď sú aj oveľa horšie problémy.

domak2
11. jan 2022

Nosim okuliare od detstva, ale áno stále som v strese keď ich nemám a zle vidím, pripadne sú zahmlené, zacapka mi ich dieťa a podobne.