Stres a učenie

10. jan 2022

Ahojte, mám problém, že v strese neviem rozmýšľať, je jedno, koľko sa niečo učím aj keď ma niekto vyskúša pred písomkou alebo po nej viem všetko aj učím sa nahlas takže vnímam, čo hovorím ale na písomke neviem poriadne ani ako sa volám alebo na ústnej odpovedi. Už neviem, čo mám robiť, začalo to tým, čo pár krát (nie raz, nie len z jedného predmetu) som dostala nespravodlivo zlú známku - viem si uznať keď niečo neviem a aj sa to riešilo, že som bola zle ohodnotená a známky mi boli opravené z tých testov ale odvtedy sa to len zhoršuje. Proste keď dostanem papier pred seba alebo mám niečo povedať tak úplne mám blok a iba kokcem alebo ledva dačo napíšem, čo ani nedáva zmysel a preto teraz spravodlivo dostávam tie zlé známky aj keď je to nespravodlivé ale učiteľka za môj blok nemôže už naozaj neviem, čo robiť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienkashoppingqueen
10. jan 2022

Hm, si studentka, coskoro dospela zodpovedna osoba. Je dobre, ze vies co sa v tebe deje. A co by pomohlo urcite, sa porozpravat uprimne a vazne s nejakou tou profesorkou/ucitelkou, ona je z fachu a je clovek, urcite ti najlepsie poradi, isto sa behom jej pracovneho zivota stretla s takymito pocitmi ziaka. A kazda ucitelka chce dobre ziakom, tuto prekazku odburaj, brzdi ta. Je aj dobre ze si sa ozvala ked si dostala nespravodlivo zlu znamku. Za to sa nenic, ani nehanbi, urobila si velmi dobre.