Strava a zahlienenie

1. jún 2023

Bože upokojte ma prosím lebo ja sa strsne bojim už o seba 😏
Neviem či som niečo pojedla a mohlo má zahlienit, ale tak sa mi začalo ťažko dýchať nosom ,v krku vkuse cítim hlieny ktoré nejdú von a ja sa bojim strašne teraz že sa udusim 🫣 brucho mi nafucalo strašne
Mám vkuse problém s trávením a neviem čo mi škodí. Nejem lepok , ani mlieko a denne sa trapim koli tej strave. Neviem ako sa zbaviť tých hlienov v krku a neviem ani čo mi ich spôsobuje 🤔

aurinia
1. jún 2023

Je potrebné absolvovať vysetrenia....smer gastroenterológ....lieky a rady je najlepsie dostať tam....

autor
1. jún 2023

@aurinia objednaná až na začiatok septembra 🫤

aurinia
1. jún 2023

Ja mám tiež problémy s trávením, bola som na vysetreniach ... Mala som dlho zle travenie, hneď nafúknuté brucho, necítila som hlad.... Jedného dňa som si dala 7dnovu hladovku....ale nevydržala som celých 7 dní....len tri dni...pridala som dusenú zeleninu, varené zemiaky, nesladeny čaj ... Výhra je v Tom, ze uz cítim hlad, nenafukuje ma....ale problém s kyselinou este obcas mávam .... Uz som si týmto raz prešla ....trvalo mi pol roka kým som sa z toho dostala .... Nejem kysnuté, pecivo, kakao/čokoladu, alkohol, mastné, mlecne, korenené, Nic s maslom, Nic kysele ....všetko jem podusené na vode

aurinia
1. jún 2023

Jednoduchšie je napísať čo môžem....zelenina dusena/okrem rajčiny/, zemiaky varené /bez masla/, ryža na vode, banán, varené ovocie. Beriem nolpazu pol hodinu pred jedlom, probiotiká.