Strava 4 dni po vytrhnutí zubu

12. sep 2022

Dobrý deň som 4 deň po vytrhnutí zubu chcela by som sa opýtať či už môžem normálne jesť a piť horúce?

veronikaszabova
12. sep 2022

Mne trhali zub pred cca 2m - a jedla som normalne uz po par hodinach 🙂 a to som tam teda mala obrovsku dieru - trhali mi sestku

1angelika
12. sep 2022

skús a uvidíš či to budeš mať citlivé alebo nie...uškodiť ti už nemôže nič.

truthy
12. sep 2022

Heh ja sa čudujem, že si to potiahla až 4 dni. Mne keď naposledy trhali zub, tak som normálne jedla už v ten daný deň. No samozrejme som nemala napríklad žiadne problémy a dokonca ani bolesti

elenka.k
12. sep 2022

ja som mala bolesti, normálne som jedla až po 10 dní +-

autor
12. sep 2022

@elenka.k aj ja mám raz menšie raz väčšie bolesti preto sa radšej pýtam..

elenka.k
12. sep 2022

mne až teraz cca.: po mesiaci uľavilo, ale ja som si dala vytrhnúť ten nesprávny zub 😲 zistili sme, že ma bolel úplne iný zub - vedľajší, do kelu
ale bolesť som teda mala, veď po vytrhnutí som brala cez 5 dní každých 5 hod. tabletku / pre ten vedľajší zub /

1angelika
12. sep 2022

@elenka.k čože? a to čo máš za lekára?

elenka.k
12. sep 2022

@1angelika veď práve, už ju nemám ... 👍

1angelika
12. sep 2022

@elenka.k ja som mojej tiež tvrdila a ukazovala ktorý zub ma bolí a ona mi hneď ozrejmila, že nie ten ale vedľajší...a po vytrhnutí prišla neskutočná úľava..

elenka.k
12. sep 2022

@1angelika jak Ti fajne, mne je tak ľúto môjho zuba 😢 aj preto už mám nového 🙂

elenka.k
12. sep 2022

@elenka.k zubára

1angelika
12. sep 2022

no ja by som to asi nejako riešila..nech ti prispeje na implantát

elenka.k
12. sep 2022

@1angelika to, že ja som jej tvrdila, že má práve tento bolí, hoci, ako píšeš o svojej ako ťa ozrejmila, mohla si to aj ona preveriť,. tiež som to bola ja, ktorá som trvala na jeho vytrhnutí, keďže má bolel, aj po vytrhnutí nervov, až do sánky mi zavŕtala - auuu, nebudem to už rozvádzať s ňou, veď pochopí... keď už k nej neprídem, mn. má ísť k nej, povie jej

janka1011
12. sep 2022

Normálne jesť a piť si mohla už v ten deň.

autor
13. sep 2022

@janka1011 aj horúce?

eliska105
14. sep 2022

Ja som cca 4 dni po jedla iba tekuté/zmixovane nie horuce jedla.. napr zemiaková kasa, ovsena kasa, polievky krémové a na 5.den som skusila uz mäkké palacinky a cedtoviny viac rozvarene a pohoda akurat som si ranu stale vyplachla 😊 pecivo az po 10 dnoch