Strata zubov a depresie z toho

cucoca
15. jún 2022

Ahojte.Po porode sa mi strasne zacali kazit zuby a o vela zubov som prisla, je to aj s toho dovodu ze som od detstva mala paradentozu a nikdy som sa nato neliecila.Naposledy som bola u zubara asi 12 rokov dozadu a je to aj vidiet.Vzdy som mala velky strach zo zubarov a preto som sa neodvazila ist skor az teraz ked uz pomaly nemam ani v predu zuby a je to nepekne ked sa zasmejem.Mam s toho depky ze som strbava a pritom mam len 32 rokov. Chcem s tym nieco robit a najst si nejakeho dobreho zubara v Nitre ale mam strach zo zubarov.Mam tam uz len korene zubov a urcite mi ich bude asi trhat tie korene a ja si neviem predstavit ten cely zakrok a ci mi aj zle neostane s toho.

marcellka32
15. jún 2022

Všetko sa už dnes umrtvuje, nič nebudeš cítiť, dnes existujú také metódy, že bez bolesti všetko vedia porobiť

cucoca
autor
15. jún 2022

@marcellka32 kiezby to tak bolo.Poznate nejakych zubarov v Nitre?

marcellka32
15. jún 2022

@cucoca poznám v Ba, v Nitre sú určite tiež

luccija
15. jún 2022

@cucoca daj si to do poriadku, ak sa bojis das si liek na ukludnenie pytaj od obvodnej ci povedz zubarovi.Na rovinu mu povedz, ze mas velky strach.Pokazene zuby su skodlive aj na srdce a celkovo na zapal v tele.Vsetko da von ved dostanes injekcomiu a das si spravit umele, ale skoda tych zubov a, ze si to zanedbala
Urvite nesprav taku chybu pri svojich detoch.
Aku mas poistovnu?mozes si dat nieco aj preplatit

pralinka25
15. jún 2022

tak zuby su najma o peniazoch a uz davno nie tak o bolesti. mozes si ich dat urobit aj v celkovej anesteze ale teda poriadne zuby su mega drahe. kazdopadne vsetko sa da riesit. rozhodne sa s tym nemusis zmierovat. hlavne zacni setrit. zuby strasne vela robia. uplne to zmeni cloveka.

koniarova
15. jún 2022

Dnes už sa robia zuby bezbolestne. Ale priprav si riadny balík peňazí. Dobrá klinika je aj v HC.

cucoca
autor
22. jún 2022

@koniarova ja s tym ratam..ale zaujimalo by ma kolko sa plati pri prvej navsteve..konzultacia a tak

cucoca
autor
22. jún 2022

@luccija veru skoda zubov...teraz uz je neskoro :( pri detoch urcite taku chybu neurobim...mam union poistovnu

dorothee
22. jún 2022

Ja ta chapem,mam to podobne,len zuby mi chybaju iba zadne,takze vidiet to az tak nie je..ale ten strach je hrozny..aj teraz trpim bolestou zuba a neviem sa odhodlat ist k zubarke..hanbim sa,bojim sa,drahe to je 😢

koniarova
22. jún 2022

@cucoca u súkromníka cca 50 eur za prvú konzultáciu

koniarova
22. jún 2022

@cucoca potom rátaj s tisícovými sumami, ak máš zuby v zlom stave.

fiafia
22. jún 2022

@cucoca teraz u zubára neboli takmer nič. Treba ísť čím skôr. Ľudí pribúda, zubárov dobrých je čím ďalej tým menej a obtych astronomických cenách ani nepíšem...