Strata hlasu

pamelalea
28. feb 2023

Kočka prosiiim pomoooc! Stratila som hlas, cuckam cukríky jem homeopatiká na hlasivky aj striekam Stoptussin. Hlas potrebujem štvrtok mat 100% musím do roboty. Čo vám pomohlo? Myslite že je šanca sa vyliečiť?

s_o_n_i_k_e
28. feb 2023

moja mama prišla na začiatku roka o hlas, nič je nepomohlo, až na ORL dostala infúzie čo jej zabralo :( ale trvalo skoro mesiac, kým vydala hlások, dostala nejakého bacila :( podľa dr. z ORL

beata_k
28. feb 2023

@pamelalea Ojoj. Ja som si len raz v zivote dala homeo. Tiez som hlas stratila. Vies ako som dopadla? Na najsilnejsich atb na trhu. Odvtedy homeo do ust nedam. Byt tebou, zajtra som u lekara.

zuzinka888
28. feb 2023

Kalciovy sirup alebo aj injekcia do zily. Viem ze si to davaju pichnut spevaci sk stratia hlas pred koncertom.

bibcabi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annazozelenehodomu1
28. feb 2023

Toto mi poradil ORL doktor ... nedal mi žiadne lieky, nič .... povedal, aby som 4 dni bola úplne ticho, aby som ani nešepkala ani nič, že na piaty deň by sa mi hlas mal začať vracať ... a mal pravdu, na piaty deň sa mi začal vracať hlas 🙂

janinah
28. feb 2023

Musí sa len zomrieť...chorá v práci isto byť nemusíš ani ty ani nijaký iný chorý človek.. ak už nepozerá na okolie.tak by mal pozerať na seba.Homeo je o ničom.nerozpravat a nesepkat je správna rada a ešte kalciovy sirup.

sojorez
28. feb 2023

Prave zazivam - calciovy sirup, vela tekutin, teply olejovy zabal na krk, hlasovy klud (ha ha pri troch detoch) , vselijake kuzla a aj tak to trvalo 5 dni, kym sa skriekanie chorej vrany premenilo na hlas ako zo suda 🙈

martinkatinka
28. feb 2023

Nedavna skusenost, kalcipvy sirup a ticho.

ankare
28. feb 2023

@bibcabi to vážne si sepkanim najviac namáham hlasivky?

bambieblue
28. feb 2023

@pamelalea Calcium chloratum Teva sirup si kup t'en je nai a plus nenamahaj hlasivky cize ked nemusis nerozpravaj a setri sa 😉

palculienka40
28. feb 2023

@pamelalea pozri Huľavnik kvapky. Ale ci tak rychlo, chce to hlasovy klud a liecbu

leniel
1. mar 2023

@ankare ano, sepkanie je na hlasivky uplne najhorsie

pamelalea
autor
1. mar 2023

@pamelalea kočky veľmi pekne ďakujem bežím do lekárne pre Calcium, už hlas mam lepší ale veľmi zachripnuty tak možno sa mi ešte podarí to zachrániť.
Na margo tej prace keby nemusím nejdem niesom hlúpa a v podstate ani chora nie som len mi hlas vypol keďže mam robotu kde musím nahlas rozprávať takze tak.

palculienka40
1. mar 2023

@pamelalea preto si zozen tie kvapky Hulavnik su na taketo pripady, spevakov a podobne.

pamelalea
autor
1. mar 2023

@palculienka40 ďakujem zoženiem!! 💚

palculienka40
1. mar 2023

@pamelalea rado sa stalo. 😉