Strašná únava

qwer2019
14. okt 2021

Posledných pár dní má poobede chytí strašná únava. Najradšej by som spala, som slabá, miestami sa mi zahmlie pred očami. Mávate to? Je to len vyčerpanie? Či za tým hľadať niečo iné?

caroline_
14. okt 2021

@qwer2019 fyzicke vycerpanie,psychika,zla strava,nedostatok mineralov..moze to byt cokolvek

ella_price
14. okt 2021

Ťažko povedať, keď nevieme akú máš životosprávu. Môžu ti chýbať vitamíny, minerály, možno máš zle nastavenú stravu atď atď

luccija
14. okt 2021

@qwer2019 nemáš menzes?už je skôr tma ľudia sú viac unaveni...voda, strava, spánok ja nikdy cez den nespím včera som na hodinu zaspala, mám menzes zmeny počasia...

qwer2019
autor
14. okt 2021

@luccija nie, včera mi skončil. Ale ani počas menzesu to nemám.

evinka3007
14. okt 2021

Presne toto iste mam posledne dni aj ja, ledva cakam kym pojde maly na pobedny spanok a musim si pospat tiez 🤷‍♀️

lucka_ke
14. okt 2021

ak máš možnosť choď ku dr. nech ti skontroluje krv, môže byť nedostatok železa

h2
14. okt 2021

@qwer2019 Píšeš o posledných pár dňoch, to ma zaujalo. Ja neviem, čo sa teraz deje, neskúmala som škvrny na slnku, fázy mesiaca, ani iné podobné veci, ale v pondelok som mala príšernú migrénu, najhoršiu za posledné roky. Hlava ma bolela ešte aj v utorok a stredu. Dodatočne som zistila, že za posledné dni bolela hlava strašne veľa ľudí z môjho okolia, dokonca včera bolela hlava aj môjho muža a toho nebolí hlava NIKDY! Tak neviem, možno to má nejakú vonkajšiu príčinu (hoci nie som človek, náchylný veriť na nejaké geopatogénne a iné podobné záležitosti). Mne už je dnes dobre, tak snáď bude čoskoro aj Tebe.

qwer2019
autor
14. okt 2021

@lucka_ke bola som pred par mesiacmi a krv bola ok

zuz02
14. okt 2021

@h2 ja tiež tak. Tak čudne ma bolela hlava od pondelka.

luccija
14. okt 2021

@h2 kamarátka je migrenicka a, keď v utorok svietilo slnko po pondelku sychravom mala záchvat.Asi su prudké výkyvy tlaku