Strašná bolesť krku a chrbta v 27. rokoch

12. jún 2022

Už neviem akoby som si pomohla. Mam 27 a veľmi časté silné bolesti hlavne krku, v zadu na hlave na chrbtici. Mávam z toho migrény a závraty. Po doktoroch som chodila, predpisujú mi lieky na migrény, ktoré mi po nejakom čase začali robiť ešte horšie. ale ja by som chcela poriesit príčinu. Prečo ma ten krk stále tak boli. Chodila som aj na rehabilitácie, nepomohlo. Viete mi poradiť nejaké cviky, pripadne človeka ktorý by mi vedel pomôcť. Klasický cvičiť nemôžem, neuudrzim pomaly hlavu na krku, a akékoľvek zaťaženie krku mi spôsobuje veľkú bolesť. Sú dni kedy som ôk, aktívna a potom príde obdobie aj niekoľko týždňov kedy ledva chodím

mogaa
12. jún 2022

sm systém---to máš super cvičenie na stabilizáciu chrbtice a je to aj na krčnú chrbticu....len určite potrebuješ individuálne cvičenie kde ťa lektor/ideálne fyzioterapeut bude napravovať, aby si robila správne pohyby.....a určite treba cvičiť dlhšiu dobu aby bolo vidieť výsledky, nečakaj že bolesti prejdú po 2-3cvičeniach.....

mogaa
12. jún 2022

inak asi ti aj povedali z čoho to je, najčastejšou príčinou je zlé držanie tela, neprirodzená poloha hlavne pri práci ak máš sedavé zamestnanie....rovnako môžeš mať vyskočenú lopatku, oslabenú jednu stranu chrbtice, stuhnuté trapézy, prípadne si porieš ako spíš....

renatka100
12. jún 2022

Odporucam dobreho osteopata

zenazaba
12. jún 2022

No tak znovu kolecko doktorov a zobrazovacie vysetrenia.