Strašná bolesť hlavy, tlak na oči, bolesť temena a pocit na zvracanie

zoeazari
16. júl 2020

Zenyyyy 🙏🙏🙏🙏🙏 mňa tak strasne, neskutočne,hnusne bolí hlava,že už normálne mám pocit,že umieram..Tlak na oči,bolesť temena,pocit na zvracanie, strašná únava..Môže to byť z krčnej chrbtice?Čo s tým mám robiť?Kam s tým ísť?😭😭😭

zojanka
16. júl 2020

@zoeazari Boli ta to iba dnes, alebo dlhsie, alebo opakovane a casto? Dala si si daky liek a ten nezabral?

zoeazari
autor
16. júl 2020

@zojanka bolí ma to častejšie,tak tri,štyri krát do mesiaca..Ale hrozne...Až má zalieva studený pot ..Dala novalgin, nezaberá ☹️☹️☹️

miskooo1987
16. júl 2020

@zoeazari ak to je jednorazové, tak to skús vyspať... môže byt nič... ak to je opakovane, tak sup ráno k obvodnej a k neurológovi

miskooo1987
16. júl 2020

@zoeazari tak potom naozaj chod k obvodnej.... potrebuješ neurológa...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciapp
16. júl 2020

@zoeazari mna takto boli hlava 2-3 x do tyzdna.
Urcite treba ist k neurologovi. Mne zistili cysty a migrenu

zoeazari
autor
16. júl 2020

Môže sa to objaviť po pôrode?do teraz som s tým problém nemala,pred 3mesiacmi sa mi narodilo druhé dieťa a odvtedy to trvá...Nemôžem ani svetlo vidieť,ide má poraziť

zojanka
16. júl 2020

@zoeazari Mozu byt migreny a moze to byt aj z chrbtice. Trpim na migreny od puberty. Treba ist k obvodnej nech ta posle na vysetrenie. Tabketku si treba dat uz ked sa bolest rozbieha, ked uz je migrena rozbehnuta mne uz vtedy nic nepomoze. Mne sa v poslednej dobe velmi osvedcil flector. Skus vypytat od dr. Hlavne dodrziavat pravidelny 8h spanok, prijem tekutin,....

zoeazari
autor
16. júl 2020

@zojanka o 8hodinovom spánku môžem iba snívať pri 3mesacnom 😭

zojanka
16. júl 2020

@zoeazari Áno to som si potom prečítala. Tak sa snaž viac oddychovať aspoň. Vyskúšaj si zohnať ten flector ( ale neviem či sa môže ak kojíš) kým sa dostaneš na vyšetrenie. Mne zaberie aj polka sáčku (je to prášok) ak si ho dám hneď na začiatku.

modrymotyl8
16. júl 2020

@zoeazari píšem z vlastnej skúsenosti može to byť krčná chrbtica a k tomu stres, mne toto robí stres.Vtedy mi stuhne krk, svaly na krku, a je mi tak zle hlava ma bolí aj 2 dni, k tomu aj vraciam. Bola som aj na magnetickej a na nič neprišli.Takže chrbtica a stres!

modrymotyl8
16. júl 2020

@zoeazari rodila si riadne či si mala sekciu? po sekcii niekedy bývajú bolesti hlavy, po spinálnej anestézii...

zoeazari
autor
16. júl 2020

@modrymotyl8 rodila som akutnou sekciou..Chceli mi dať lokálnu anesteziu,ale cítila som dotyky,tak dali celkovú 🤷 ja neviem čo to môže byť 😣

modrymotyl8
16. júl 2020

@zoeazari no ale urobili ti ten vpich do chrbtice?? Lebo to môžeš mať z toho a ak ťa ta hlava neprestane bolieť tak viem, že sa to robí tak že do tej ranky kde ti dali ten vpich ti dajú trošku tvojej krvi a malo by byť po probléme.

danielahamar
16. júl 2020

@modrymotyl8 presne, ako pri lumbalke, ale tri mesiace je dosť uz

simsalabim
16. júl 2020

@zoeazari mne migreny zacali az po prvom porode. Moja mladsia dcera ich ma od utleho veku...

zoeazari
autor
16. júl 2020

@modrymotyl8 ano robili mi ten vpich..Budem to každopádne riešiť s dr.,lebo toto neni normálne,aby som nevedela fungovať pri deťoch..

modrymotyl8
16. júl 2020

@zoeazari no tak povedz to lekárovi a on ťa pošle na toto čo som ti písala, dajú ti tam tvoju krv a bolesti hlavy prestanu 🙂

petulaptt
16. júl 2020

@modrymotyl8 ano robi sa to tak. Mne to robili. Vola sa to krvna zatka. Pomohlo mi to 🙂