Strašná bolesť hlavy po teste

laurika85
10. apr 2021

Ahojte zeny, potrebujem poradit. Bola som min pondelok na teste a odvtedy ma strasne boli hlava. Mna hlava vobec nebolieva, tak preto vobec nechapem. Je pravda, ze ked mi brali ster, nieco mi v nose akoby puklo. Prosim Vas, stretli ste sa s tym niektora, lebo neviem ci to ma suvis, len neviem preco by ma inak tak strasne bolela. Mam pocit, ze uz si hluposti nahovaram, ale fakt som uz hotova, dva tyzdne aby ma hlava bolela 🤦‍♂️ dakujem

bloger
10. apr 2021

@laurika85 mamu tiež bolela hlava ale dva týždne nie a tabletka proti bolesti ti nepomáha? Potom jedine k obvodnému zájsť nech ťa vyšetrí alebo pošle kde treba lebo to nie je sranda skoré uzdravenie je mi to ľúto

viktoria1425
10. apr 2021

@laurika85 mna prvy den boli a dalsi den,dva pobolieva. Ale dva tyzdne uz je vazne privela skoč ku obvodnemu.

fliacik
10. apr 2021

@laurika85 Kamoška má známu, ktorá má silné migrény po každom testovaní. Dokonca už musela vyhľadať aj lekára, lebo tá bolesť bola neznesiteľná a nič nepomáhalo. Ja sa zle cítim po každom testovaní tiež. Muž si spočiatku myslel, že som iba paranoidná a namýšľam si príznaky. Ale po XY-om testovaní, kedy ma vždy po pár hodinách od testu chytí zimnica, neovládnuteľná spavosť, bolesť svalov a kĺbov, mi už verí. Zajtra musím na test opäť a už teraz sa bojím, ako sa po tom zase budem cítiť. Netuším, čím sú tie tyčinky napustené, ale skúšala som rôzne MOM-ky a tieto prejavy sa objavia zakaždým, minimálne 24 hodín po teste som odrovnaná ☹

ivka21
11. apr 2021

A nemôžeš mať covid? Mne sa tak začal bolesťou hlavy

laurika85
autor
11. apr 2021

@ivka21 to nie, ja uz som prekonala, a za dva tyzdne by sme uz na to isto prisli