Strašná bolesť chrbtice medzi lopatkami

3. máj 2021

ahojte prosim vas ma niekto skusenost s bolestou chrbtice hore medzi lopatkami bola som vcera na pohotovost dali my injekciu to bolo vsetko po tej injekcii preslo ale zcalo zase boliet obvodna my predpisala tabletky guajacuran a zaracet vraj by my maly pomoct co myslite ked uz z injekcie preslo troska a zacalo zase boliet tak s tych ma prejde mala my dat antibiotika neviem preto sa pytam vas ty ktory s tym maly skusenost dalujem za kazdu odpoved

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. máj 2021

@viestta aha a myslite ze tie co my predpisala my pomozu ,ano mate pravdu nie kazda choroba sa lieci antibiotikami a dalujem za odpoved

patus_2
3. máj 2021

Tak bolesť chrbta sa nelieči ATB, pokiaľ nie je spôsobená zápalom. Skúste nájsť príčinu bolesti a odstrániť ju, napr..vhodnym cvičením s fyzioterapeutom, zlepšenie držania tela alebo odstránením škodlivých návykov....

simca06022011
3. máj 2021

A robili aj rtg alebo nieco? ak je to chrbtica tak to ti neprejde za den.. lieky pravidelne, cvicit.. medzi lopatkami to je aj zo zleho drzania tela, mne napr. aj od "pocitacovania" toto chyti.. nie je to na atb, len na riadnu liecbu. ked to budes riesit mimo pohotovosti, tak mozno aj rehabilitacie.. ale zase moze to byt aj taky kratkodoby "sek", ze za par dni si nespomenies na to.

andreatytler
4. máj 2021

Ja som zacala mat taku bolest ked som bola asi 27 rocna... zistili mi skoliozu. Bolelo to presne na tom mieste, kde ola chrbtica zahnuta. Boli to stale. Nikedy viac a niekedy menej. Pomaha cvicit, chodza a spravne drznie tela.

denisaaairdacova
15. nov 2023

Dobrý môžem sa spýtať moze mať bolieť s krčnej chrbtici aj hlava aj svali ruky nohy aj tŕpnuť aj zalodok či čreva ? Ďakujem