Stomatológ v Trnave, v Bratislave na zubné implantáty

paja74
20. aug 2014

Zdravím,
doporučíte mi stomatológa najlepšie v Trnave, alebo v Bratislave a okolí, ktorý robí zubné implantáty? S ktorým máte dobrú skúsenosť a na koľko vás implantát a korunka vyšli?

victory1
21. aug 2014

@paja74 ...neviem, mozno to bude pre teba od ruky, ale Piestany, MUDr. Cech, Dental Studio 2001..robili tam implantaty kamaratke aj mojmu drahemu, super, rychlo hotove, ani den s prazdnou pusou a zuby vyzeraju lepsie a prirodzenejsie ako moje, co su vlastne... 😉 ..su aj na nete, mozes sa pozriet, mal by tam byt aj cennik.
MUDr. Cech okrem ineho je /alebo bol/ myslim predseda implantologickej spolocnosti na Slovensku a chodi prednasat aj do zahranicia....
Okrem ineho, da sa tam dohodnut aj konzultacia, pri ktorej ti hned spravia rozpocet...a sama sa rozhodnes.

koniarova
21. aug 2014

Hlohovec, Andel dental.

kigusha
29. okt 2015

@victory1 ahoj. a kolko teba vysiel jeden implantat prosim ta ? lebo viem ze sa to sklada z viacero casti, a v cenniku nevidim konecnu cenu.. dakujem

victory1
29. okt 2015

@kigusha jaj, nestras, mna nevysiel nic...zatial mam svoje, aj ked nie vsetky😝
...chlapovi robili celu hornu celust, ma tam tusim 4 implantaty.....je viacero materialov, ten, co jemu doporucili /je fajciar, tk aby sa to dobre hojilo/, stal myslim 450 eur jeden...ale zas jemu museli aj nahradnu kost implantovat, aby mu mal implantat na com drzat...
Ale ak by si chcela, myslim, ze najlepsie je objednat sa na konzultaciu, tam sa pozrie, porozprava s tebou, povie moznosti, aj kolko implantatov treba, aj cenove relacie, popripade zlavu.....da sa aj na splatky dohodnut....su sikovni a ustretovi.

kigusha
29. okt 2015

@victory1 fiha 450e jeden ?? mne vsade povedali ze pod 1500e za jeden sa nedostanem... dakujem pekne za info

victory1
29. okt 2015

@kigusha no, drahy platili okolo 3000 eur za celu hornu celust, vytrhanie zubov, kus nahradnej kosti, vratane implantatov, tych nahradnych zubov, co mal ked mal vsetky vytrhane, aby nemal prazdnu pusu, novych zubov...
...mali tam aj drahsie implantaty, ale doktor mu povedal, ze s tymi, co mu odporuca, ma najlepsie skusenosti, dobre ich pacienti znasaju, aj ked su fajciari...inak tie zuby ma fakt krasne, vyzeraju ako naozajstne, nema ich neprirodzene biele a ma ich aj tak trosku akoby vrubkovane, proste ako zive 🙂

l3yla
29. okt 2015

Dental centrum - MUDr. Siebert,maximálna spokojnosť 🙂

kigusha
30. okt 2015

@l3yla ale pocula som ze cena je velmi vysoka. za implatnat 1500e

kigusha
30. okt 2015

@victory1 potesila si ma. uz som tam aj objednana 🙂

victory1
30. okt 2015

@kigusha tak drzim palce! Musim sa aj ja objednat, chodim na prehliadky a hlavne na zubnu hygienu..a tento rok som nebola...mala som uraz..tak vsetci ostatni lekari sli bokom, okrem ortopeda...
...napis, ako si dopadla 🙂

kigusha
21. dec 2015

@victory1 ahoj. tak dnes som mala konzultaciu. objednana som az na maj, ale idem do toho. cena trochu vyssia, lebo mi musia dat aj kostnu vypln, ale to by som uz nikde nenasla lepsiu cenu. tak dakujem za tip 🙂

victory1
21. dec 2015

@kigusha tak super...dufam, ze budes spokojna..zelam ti co najmenej bolesti a krasne zubky!

kosimka
22. dec 2015

@kigusha správa!

sinnovea1
18. jún 2020

@kigusha ahoj, dala si si tam nakoniec vtedy robit implantaty? ako si spokojna? dakujem za info

kigusha
19. jún 2020

@sinnovea1 ahoj. ano robili mi tam dva implantaty. cena sa ale vysplhala strasne vysoko, lebo stale tam nieco dorabali a hento a toto. nakoniec to bolo podstatne viac nez bola povodna ponuka. robota je ale spravena dobre.

sinnovea1
19. jún 2020

@kigusha a teda priamo u Dr. Cecha si bola? robili ti aj CT pri vstupnom vysetreni?a aku znacku implantatov pouzivaju? dakujem

kigusha
19. jún 2020

@sinnovea1 fuha su to uz roky co som tam bola si to dat spravit 🙂 tak si to moc nepamatam, ale robili klasika RTG taky ten celozubny

kigusha
19. jún 2020

a co sa tyka vykonu, tak samotnu operaciu robil Dr. Cech a potom uz tie veci potom, robil zubar u neho co robil

sinnovea1
27. mar 2024

@koniarova ahoj, síce staršia diskusia, no riešim práve implantát v Hlohovci u Andela. Máš s nimi prosím osobnú skúsenosť? Spokojná si? Kto ti robil implantáty príp.? vďaka!🙏🙏🙏

koniarova
27. mar 2024

@sinnovea1 ahoj. Dala som si ich nakoniec robiť v TT VIP Family Dentistry. Zatiaľ mám len jeden v štádiu dokončovania. V HC sú špičkoví zubári,ale ja som odišla kvôli cenám. Skrátka na to nemám. Potrebovala som viac implantátov aj zubov opraviť. Muž aj decká zatiaľ ostali. Pokiaľ máš financie,lepšie ako HC si vybrať nemôžeš. Ale aj tí moji noví v TT sú vynikajúci.

sinnovea1
27. mar 2024

@koniarova no ja tiež tie financie samozrejme riešim, no nechcem to podceniť. Vieš, niekedy človek hľadí na cenu a je to neskôr na úkor kvality 😩ja už som pri zuboch v tomto dosť opatrná..u mňa sa jedná o jeden implantát, zaujala ma u nich tá 10-ročná garancia, no na druhej strane som nevygooglila žiadne recenzie na implantáty od nich, ani na dr. Zdenka Pokorného konkrétne..🤔