Stomatológ MUDr. Daňko a MUDr. Braniša v Trnave

buffinko
19. apr 2012

Chodí niekto k MUDr. Daňkovi alebo Branišovi? Odporúčate? Aký je prístup, vybavenie, kvalita práce... 🙂

ana85
27. jan 2014

ahoj, ja chodim k Branisovi. som spokojna. dobra praca za primeranu cenu. vacsinou platim okolo 27€ za injekciu+vypln.

evinkaslo
27. jan 2014

Ahoj, ja.chodím k MUDr. Branišovi.. milý prístup, vysvetlí čo treba,ceny prijatelné.. nemôžem sa na neho sťažovať 🙂

kacicka93
13. feb 2014

@evinkaslo
@ana85
kocky, mohla by som sa spytat, ci chodite k Branisovi na polikliniku?? Alebo niekam inam? Mam v tom zmatok, lebo som sa na nete docitala, ze ma 2 ordinacie, a jedna je sukromna a druha statna? alebo ako prosim vas? Idem k nemu na polikliniku, a netusim, ake ma ceny...plombovanie alebo podobne...predtym som chodila v LV k sukromnikovi, a tam ma vysla plomba s anestezou cca 60 eur, a vlastne kvoli vysokej cene si hladam lacnejsieho, ale kvalitneho zubara

ana85
13. feb 2014

@kacicka93 ahoj, ja chodim k nemu na polikliniku na ZOS. ale vzdy platim za osetrenie. ja som zvykla platit za bielu plombu + anestezu 25 €. podla mna do 30€ sa zmestis.
60€ za jeden zub? hm, dobra palka.

evinkaslo
13. feb 2014

@kacicka93 ja chodím k nemu na polikliniku a plomba ma vyšla 25 eur..za preventívku som platila 10 eur. To sú ešte fajn ceny 🙂

kacicka93
13. feb 2014

dakujem ;) nie som trnavacka, tak prosim ta co je to ZOS?

evinkaslo
13. feb 2014

@kacicka93 na polikliniku na Družbu 🙂

kacicka93
13. feb 2014

@evinkaslo dakujem ;) nie som trnavacka, tak prosim ta co je to ZOS?

evinkaslo
13. feb 2014

ZOS je myslím skratka železiarní 🙂 a tam je poliklinika s lekármi. Ak sa nemýlim 🙂

kacicka93
13. feb 2014

@evinkaslo Super, to je ta poliklinika na Starohajskej, ze? A ta ambulancia je sukromna? http://www.branisa.freepage.cz/nova-stranka-150... dobre som nasla? 🙂

evinkaslo
13. feb 2014

ZOS je iná poliklinika, neviem presnú adresu. Na Starohájskej je poliklinika Družba.. ale ved to je jedno 😀 dobrý link si našla to je jeho ambulancia 🙂

ianitka
13. feb 2014

@kacicka93 nie - to je ina - Poliklinika ZOS je na Koniarekovej - smer na Zavar

kacicka93
13. feb 2014

@evinkaslo prepac, asi som nechapava :D na tej stranke je adresa Starohajska 2 (to je poliklinika Druzba, nie? :D) a vy chodite na ZOS, to je zase ina poliklinika? Takze ordinuje na dvoch? :D

evinkaslo
13. feb 2014

Nie ja chodím na Družbu,mám to pri dome..ani som netušila,že ordinuje niekde inde 🙂

kacicka93
13. feb 2014

baby, vlastne mi slo len o to, kde ordinuje, a ci sa na poliklinike Druzba doplatim...lebo som citala, ze ordinuje aj na tej ZOS a aj na Druzbe... a ta ZOS je zevraj cez poistovnu, cize su tam nizsie sumy...a na poliklinike Starohajska je to vraj na priamo, je to tam asi dost drahsie...

kacicka93
13. feb 2014

@evinkaslo Super, dakujem!! Idem sa teda objednat 🙂

ana85
13. feb 2014

@evinkaslo ja som u neho nikdy neplatila za preventivku. zeby novy cennik?

ana85
13. feb 2014

@kacicka93 ja chodim na tu Koniarekovu ul. pri ZOS-ke. je to poliklinika.

evinkaslo
13. feb 2014

@ana85 hm,neviem veru.. ale na Družbe má súkromnú amb, tak možno preto..neviem

ana85
13. feb 2014

@evinkaslo moze byt. neoplatilo by sa ti chodit radsej na ZOS? aspon by si usetrila.

evinkaslo
13. feb 2014

@ana85 ja son doteraz ani netušila,že ordinuje aj v ŽOSke. 😀 Ktovie či by ma teraz zaevidoval tam 🙂

andyyyyyyyy
31. júl 2015

Ahojte,
prosím Vás a doktor Braniša je súkromný? neviem to dohľadať, volám tam 3 dni a nezdvíhajú, písala som aj mail.. možno dovolenka.. chcem vedieť, či ma vezme a dá sa u neho založiť karta.. ĎAKUJEM

silvia934
14. mar 2016

k DANKOVI som chodila par rokov na preventivky, hladam si noveho zubara, je to nafukany rizovnik, povies mu ze sa ti zasekava medziz.nit medzi 5 a 6 a on ti rad za radom zvacsi vsetky medzery medzi zubami, a obrusy ti zo zdravych zubov, aj ked inde som mala priestoru az az. Za cely cas mi spravil len 1 plombu aj to ma cely rok potom bolel ren zub, a doteraz pobolieva. ked som mu to spomenula len mavol rukou. jeho hlavnym nastrojom je asi smirglovaci papier na medzery medzi zubami, ten pouziva ako sialeny!

sobicatko
22. jún 2016

chcem sa spýtať, či máte skúsenosti s MUdr. branišom...a koľko si uňho platíte a či berie nových ľudí..nie som z TT, mám veľa kazov, zuby bolia, ale nemám zubára - všetci dávajú od toho ruky preč...

Ďakujem veľmi pekne za pomoc...

andyyyyyyyy
1. júl 2016

@sobicatko ja som ho vypátrala na t.č. 0948 024 627. Za preventívku, injekciu a opravu veľkého kazu vrátane bielej plomby som platila cca 45 eur. Inak je veľmi sympatický mladý zubár. Zobral ma bez problémov, nepotreboval ani kartu - nakoľko ju ani nemám, iba dobre 🙂

libawet
27. júl 2016

@sobicatko MUDr. Braniša Andrej, Mestská poliklinika Družba, Starohájska 2, Trnava, pavilón D, 2.poschodie, č.dv. 203, 0948/024 627 ( zdvíha sestrička, u nej sa aj objednávam, no dá sa aj cez net: www.branisa.freepage.cz), mail: jbranisa@centrum.sk - tu však reaguje jeho manželka a odporúča volať na vyššie mobilné číslo.
Bola som nútená zač. t.roka riešiť zubára, nakoľko MUDr.Petrík, kde som chodila dlhé roky, zomrel, bohužiaľ. U Branišu sa mi páči, že to nie je zmluvný lekár, teda nerobí " na poisťovne" a pacient si všetko hradí sám, no mne vyhovuje, že ma sestrička objedná, kedy ja potrebujem a mne vyhovuje. Podľa obvodu ( https://www.trnava-vuc.sk/kto-je-moj-lekar) si zadaním ulice viete vyhľadať svojho zubára, ktorý vás musí prijať, keď patríte do jeho rajónu a je to " na poisťovňu ", takže budete platiť menej. Ja som si podľa mojej ulice vyhľadala zubára - MUDr. Blaško, no nevyhovoval mi tam ten ich systém - ráno prísť na 7.00 hod, čakať cca 5-10 min, zubár skontroluje chrup a podľa toho objedná na nejaký termín na iný deň samozrejme, ktorý má voľný on, takže pre mňa úplne nevyhovujúce. S MUDr. Branišom som spokojná, má aj primerané ceny, kazy ja nemávam, robil mi len dentálnu hygienu, ale poviem, že takú som ešte nezažila, venoval sa každému jednému zubu, pri čistení používal aj ultrazvuk, čo je bezbolestné, síce som tam bola cca hodinu, no celú ma pozakrýval, aby som nebola špinavá, a sledoval stále ako to zvládam, pýtal sa stále, či som v pohode, ak nie, prestal, chvíľku pauza, fakt veľmi pozorný a pedantný lekár, milý a aj sestrička, síce som z nej mala dojem, že sa ešte len zaúča, ale zvládala to. Išla som odtiaľ s pravým " hollywoodskym " úsmevom. Pána Braniša teda odporúčam.

monuska342
11. sep 2016

Zubar branis je uplny neprofesional vobec nevie opravovat kazy a o zaplnani kanalikov ani nehovorim! Vsade nechava kusy nastrojov a preplnene zle urobene vyplne