Stomato chirurgia

14. máj 2023

Dobrý vecer. Prosím vás, v sobotu som bola na pohotovosti kvôli zubu.. zubár s tým nemohol nič robiť, keďže osmička mi rastie do sedmičky. Že v pondelok zubná chirurgia. Mám aj výmenný lístok.. môžem rovno prísť tam, alebo sa treba dopredu objednať a za koľko mi môžu dať termin? Dosť to bolí a bojím sa, že mi dajú termin možno aj o týždeň..? Prvýkrát toto riešim. Ďakujem za odpovede.

luliu
14. máj 2023

Záleží kam ideš, je to individuálne. Závisí aj na tom, či je zub už prerezany alebo nie, teda aký zákrok to bude.....

autor
14. máj 2023

@luliu zub je prerezany, ale úplne minimálne.. skúsim hneď ráno zavolať, snáď zdvihnú a povedia viac. Lebo v recenziach na lekára som čítala, že prišli po víkende rovno k nemu, ale samozrejme, že to nemusí byť tak aj teraz.

luliu
14. máj 2023

Na tvojom mieste by som nikam nevolala a ráno by som tam rovno išla, nech to vidia a uvidíš čo ti povedia

lienka175
15. máj 2023

záleží od toho, kde... mne napr. v Martine rovno riešili, ale komplikovanejšie prípady objednávali

slavomira236
15. máj 2023

Tak ked boli mali by vziat v ten den rano zvycajne robia bolesti. Tij zubar ti mal napisat ze je to urgentne a bolest na listok radsej

autor
15. máj 2023

No tak som dnes ráno pre istotu volala, dali mi termin 23.6. 🙈 vraj to bude náročná extrakcia