Stojí penis ochrnutému človeku ?

isabellaswann
10. dec 2019

Ahojte, čisto teoreticky ma zaujíma, s priateľom sme sa nedávno naťahovali, že keby ochrnul, tak či by mu stal penis alebo nie ...
Ďakujem🙂

anjelicek26
10. dec 2019

@isabellaswann niektorí majú dokonca deti, takže toto bude asi individuálne.

limetka69
10. dec 2019

hahaha, myslim, ze to s miechou nema nic spolocne, takze ano, ale ak sa mylim, tak nech ma niekto opravi

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
10. dec 2019

@boldo87 tak deti mozu mat, ked muzovi odoberu semeno a riesi sa to umelym oplodnenim

stela01
10. dec 2019

@isabellaswann asi dôležité je na ktorú časť tela by ochrnul .
Zaujímavé témy máte po večeroch 👍🏻

sisa_s
10. dec 2019

@limetka69 no praveze hlavnu ulohu ma miecha 😀
@isabellaswann islo by o to, v ktorej casti miechy nastane prerusenie nerv.vlaken, takze niekedy moze mat erekciu a inokedy toho nie je schopny vobec 🙂

sisa_s
10. dec 2019

@isabellaswann ak s priatelom mate vela casu studovat odborne clanky, tak nech sa paci :D :D https://www.urologiepropraxi.cz/pdfs/uro/2015/0...

limetka69
10. dec 2019

@sisa_s fakt? som myslela, ze prekrvenie a miecha nemaju suvis, ale nehadam sa

sisa_s
10. dec 2019

@limetka69 a ako das cievam vediet, ze maju nahrnut krv do kavernoznych telies v penise? 😀 predsa nervovo

limetka69
10. dec 2019

@sisa_s moze byt 🙂

bobula46
10. dec 2019

Mám kamaráta na vozíku a jeho častá veta čo povie je, že chvalabohu aspoň jeden z nás dvoch sa vie postaviť 😂 a vždy pozrie na kamoša dolu. Takže neviem či ti pomohla táto jedna skúsenosť, ale asi naozaj záleží od toho kde je problém. On bol dlho zdravý, až pád na motorke ho zmrzačil.

hacula1816
11. dec 2019

taźko povedat, su pripady aj take aj take, no ako ste sa vy dvaja k tomu len tak dostali, tak to by som teda chcela vediet