Štípu ma oči, mám závraty a bolí ma hlava. Mám koronavírus?

nadaa1
20. mar 2020

Ahojky chcem sa spítať štipu ma oči len trochu a aj v hrdle teplotu nemam ani kasel mam i zavraty a trocha ma boli hlava su to tie priznakyv?? alebo uz mi sibe s toho veľa času trávim aj doma dik

sasanka605
20. mar 2020

Asi skor druha moznost.

korunka1
20. mar 2020

Ako pišeš,šibe ti 😷🤣

pribinak
20. mar 2020

Využi efektívne čas doma a douč sa vybrané slova.

evamea
20. mar 2020

Pred vypuknutím vírusu sa týmto spôsobom ženy pýtali, či je to znak tehotenstva. Takže mňa to už ani neprekvapuje. 😋

23121974
20. mar 2020

B je správne 😀

kittykat22
20. mar 2020

@nadaa1 kedze coronavirus je respiracne ochorenie a ty ziadne respiracne problemy nemas - tak mas asi iny problem. To co popisujes sa stava ked si dlho zatvorena doma. Nerobim si srandu. Akonahle nechodis dlhsie vonku tak su priznaky ako bolest hlavy, hrdla, zavrate ap. Mala by si chodit prechadzat aspon na 15 min denne. Samozrejme prechadzku nemyslim cestu autobusom alebo vylet do centra mesta kde je vela ludi.

w123
20. mar 2020

nemas skor alergiu?

gabika0825
21. mar 2020

Ja mám skôr pocit že to je alergia, keďže už vonku kvitne a alergici to majú teraz ťažké. Ale môže to byť aj že kukáš veľa do telefónu a do telky, z toho móžu stipať oči aj bolieť hlava...

nikanu
21. mar 2020

Môže to byť aj s nervou. Môže to byť alergia stres, alebo možno aj obyčajná chrípka. Uvidíš ako to bude dňami pokračovať no nemyslím si, že by si mala vírus