Stavy úzkosti

7. sep 2023

Prosim Vas, trpite niekto uzkostou?
V poslednom čase pocitujem uzkost velmi často, a neviem co robit ked pride, lieky mi sice zaberaju, ale vzdy len spim….
Som slobodna, nemam priatelov.
Nikam nechodim.

deti95060810
7. sep 2023

začni športovať a vyjdi z ulity von...
dávaj si aspoň denne magnézium.

3009
7. sep 2023

Užívaš AD, či aké lieky?

autor
7. sep 2023

@3009 neurol a lexaurin

lucia851
7. sep 2023

Mali by ti nasadiť antidepresívum a nie neurol a lexaurin

oliolijanka
7. sep 2023

Vsimaj si, co si jedla pred tym, ako uskosti nastali. Konkretne, ci sa ti to deje po tom, ked skonzumujes ryby.

3009
7. sep 2023

Tebe treba AD alebo Tiapridal a nie Lexaurin a Neurol, z ktorých tak chytíš akurát závislosť a to bude iná paráda sa ich zbaviť.

poppy22
7. sep 2023

@oliolijanka ryby??

autor
7. sep 2023

nie, nejem ryby vobec

oliolijanka
7. sep 2023

@poppy22 Kamoska si vsimla, ze mala panicke stavy po tom, ked jedla ryby. Zrejme nejako reaguje na kovy, ktore niekedy rybacina obsahuje.
V tom stave sa poti a aj pot citit tak kovovo. Jej sa to stavalo po losose. Odkedy si to vsimla, prestala lososa jedavat a uz sa to neopakovalo.

@autorka Tak u teba to nebudu ryby, odsleduj si to, pis si dennik, co si jedla, co si pila.
A teda, ze nejes ryby, to mozno moze byt tiez pricina tvojho stavu. Vitamin D si si kontrolovala?

betulinka1
7. sep 2023

Boze toto je co za kombinácia ??? Neurol a lexaurin??? Mas 80 rokov, ze doktorke je jedno ako to skonci??? …. zmen lekara. Na uzkosti terapeut, cvicit, meditovat, oddychovat. Milion moznosti ako na to len ty sama musis najst co ti uzkost spôsobuje, a co ti na nu zabera.

poppy22
7. sep 2023

@oliolijanka dakujem...na toto ma doteraz nikto neupozornil...