Stavy po skúške

29. aug 2022

Mavali ste to tak aj vy na VS po skuskach, ze nejake obdobie ste po nich potrebovali len spat, oddychovat, nic ine sa vam nedalo a pocitovali ste snad este vacsie vycerpanie ako pred skuskou?

drake122
29. aug 2022

Ano, to je normálne.

marci77
29. aug 2022

neviem aka skola, ja som zvykla mat tak tyzden na 1 skusku, potom si pospat a ist na dalsi predmet
z rozpravania starsich sme vedeli, s cim zvykne byt problem a tomu sme venovali vacsiu pozornost😉

lindous
29. aug 2022

Ako po ktorej, sem-tam ma odrovanla skôr oslava skúšky 😅 ale ak som z nej mala veľký stres, tak hej, to psychické vyčerpanie (a sem tam aj ponocovanie a obrátený denný režim) potom takto doľahlo... po štátniciach som bola asi týždeň úplne KO 😄

martinka13
29. aug 2022

Ano a veľmi ma boleli nohy niekoľko hodín.

drake122
29. aug 2022

@martinka13 lebo si kľačala pred vyučujúcim, aby Ti tú skúšku dal?😱

lenja123
29. aug 2022

Na výšku som už chodila veľmi dávno, ale boli sme malá partia najkámošiek - spolužiačok. A už po prvých slúškach sme si uvedomili, ako každá reaguje inak. Jedna pred skúškou ráno pravidelne vracala, bez ohľadu na to, o akú ťažkú skúšku sa jednalo. Druhá bola hyperaktívna, po skúške a aj ďalší deň upratala celý byt, išla si zabehať, alebo do posilky. Ďalšia si doslova potrebovala vypiť, inak nepila takmer vôbec, ale po ťažkej skúške si vždy hrkla😁, potrebovala uvolniť stres. A ja som presne po každej skúške prišla na intrák a zalomila. Spala som s krátkou prestávkou bežne až do druhého dňa.

martinka13
29. aug 2022

@drake122 tak toto bol komentár hodný mozgoveho akrobata. Nie, boleli na holenne kosti, zrejme zo stresu.

janetinka27
29. aug 2022

my dme viaceri po statniciach dostali horucky na niekolko dni

mimi3008
29. aug 2022

Ano, kedze na 1 skusku sme sa bezne ucili 3 az 6 tyzdnov a aj to bolo na nu malo casu, luskali sme na niektorych predmetoch stovky stran. Potom prislo to vycerpanie, unava, choroba, trebalo sa ale zregenerovat cim skor, lebo sa trebalo ucit na dalsiu skusku

catalin
29. aug 2022

Áno je to normálne, ja som teraz dokončila štúdium a keď som došla domov z obhajoby diplomky tak som namiesto oslavy, zalomila.😀