Stav po Covide

pupetko263
17. dec 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte je tu niekto kto mal covid ja som mala pred mesiacom kašeľ, horúčky,bolesť celého tela už je mesiac po a ostal mi taký čudný pocit v hrdle stále si musím hmhm a pocit na kašeľ neviem či je to s tým po covide alebo z toho že má strašné bolí chrbát.

banderaska29
17. dec 2021

hmhm ma pobavilo 😀 ale asi si myslela že musíš jak keby permanentne odkašiliavat ? 🙂 je to uplne normálne. ja som po kovide mesiac a par dní a tiež mi nie je ešte milo. daj tomu čas prejde všetko 🙂 a určite treba ist už na krv na kontrolu.

pupetko263
autor
17. dec 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@banderaska29 a nepálilo ťa v hrdle po covide?

tncka
17. dec 2021

@pupetko263 hej aj mna tak. Tiez som mesiac po. A dokonca som bola u plucnej ze ma stale pali na prsiach,poslala na rengen a zhodnotila ze to prejde. Ziadne lieky,nic. No tak som zvedava

tncka
17. dec 2021

@pupetko263 mna stale ako keby skriabe v tom hrdle a drazdi na kasel. Cmulam rozne bylinkove pastilky ale neviem,no.

cackaa
17. dec 2021

@pupetko263 U mňa perfektne na toto zaberajú Hydro pastilky, ostatné na cmúľanie nula bodov.

vanda323
17. dec 2021

@pupetko263 Moja dcérka 6 ročná stále kašle už mesiac po Covide

pupetko263
autor
17. dec 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@cackaa ako dlho si užívala

pupetko263
autor
17. dec 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@cackaa tiež si prekonala covid?

cackaa
17. dec 2021

@pupetko263 Podľa potreby, nie je to obmedzené. Myslím, že maximálne 3 pastilky za deň. Ale môže sa aj dlhodobo. Pol hodinu potom nejesť a nepiť. Odporučila mi to raz pani v lekárni a pomohlo to.

cackaa
17. dec 2021

@pupetko263 Áno, ale ešte na jar.

cackaa
17. dec 2021

@pupetko263 Inak aj môj brat mal stále toto pokuckávanie a nakoniec mu v krvi našli nejaký bacil a dostal ATB. Takže ešte možno nejaké odbery (streptokok, stafylokok, chlamýdie...)

pupetko263
autor
17. dec 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@cackaa aj to môže byť ale ja to mám že raz je fajn ako keby nič a potom zase to s takými prestávkami dúfam že to prejde čim skôr možno aj stres robí veľa, psychika neustále nad tým človek myslí

banderaska29
20. dec 2021

@pupetko263 pálilo, a na to mi najviac pomohol Lyzozym. dufam ze som to dobre napísala 😀 to je na cmúľanie s vitamínmi 🙂