Stav dva týždne po operácii kŕčových žíl laserom

maminka142
6. feb 2021

Ahojte, som po operácii kŕčových žíl laserom a chcem sa opýtať, kto už to ma za sebou, či ste mali v oblastiach modrín aj nejaké hrčky?
Ja mam takmer celé lýtko jednu veľkú modrinu a keď si nohu natieram lioton gélom tak cítim na dotyk také tvrdšie hrčky, ktoré tam pred operáciou neboli... Som takmer 2 týždne po operácii... Ďakujem.

savanna
6. feb 2021

@maminka142 Ano, mala som po operacii laserom hrce, su to vraj pozostatky odumretej zily. Tiez som sa strachovala, ci mi to tam nezostane, ale je to normalne a az po takych troch mesiacoch to zacalo postupne miznut, teraz po pol roku uz tam nemam vobec nic 🙂

kika831
6. feb 2021

@maminka142 ja som hrce nemala, len modriny sem tam.

maminka142
autor
6. feb 2021

@savanna Ďakujem moc, už som sa obávala čo sú to za hrče a či vôbec zmiznú... Ďakujem si ma ukludnila 🙂

martur
25. jan 2024

@savanna Ja som objednaná na takúto operáciu lasserom trocha sa bojím j......e to bezbolestné, vraj len opychaju nohu, žilu.

katarina412
27. jan 2024

@maminka142 ahoj, tiež som po operácii druhý týždeň, dnes som si dala dole tie sťahovacie pásky a mám hrčku na dvoch miestach. Zmizlo ti to nakoniec prosím? Katarína

monaganova1
1. jún 2024

@katarina412 Ahoj zmizli ti tie hrčky.Ako dlho si ich masírovala?mám ich dosť veľké.dik

avokado28
1. jún 2024

@monaganova1 hrcky su bezne. Eeste 2 mesiave po operacii ich mam