Starká má bolesť kĺbov

kriisty
8. dec 2022

Ahojte, máte nejaké dobré skúsenosti s krémami na bolesť kĺbov? Potrebovala by som niečo pre starkú, artroza, osteoporóza, coxartroza, niekedy má bolesti, že nevie prejsť pár krokov. Berie obstreky, colafit, krémy ako voltaren, flector. Poznáte niečo naozaj účinné? Preferuje krémy pred tabletami. Ďakujem veľmi pekne

zuzinka888
8. dec 2022

Zial tu sa asi vycerpali moznosti. Mozno este naplasti, ked nie tabletky. Ale tie sa davaju skor kratkodobo a lokalne. Bolia ju len kolena alebo vsetky klby?

dadka128
8. dec 2022

@kriisty no mrzí ma to ale myslím si že to co má je viac než dosť, .. este by som skúsila zohnať konopnú masť, alebo skúsiť cbd ale nie per os ale lokálne.

pinkgirl
8. dec 2022

@kriisty žiaľ berie asi všetko čo jej vie dr.poskytnúť na úľavu. Nech jej dr.vypíše ziadanku na kúpeľnú liečbu a nech ide do kúpeľov, tam sa jej vuac uľaví. Kľudne Piešťany, Trenčianske Teplice, Bardejov ...na vyber je toho veľa na Sk.

babababka
8. dec 2022

Moja suseda má artrózu 3.stupňa koleno,tiež užíva voltaren,flector apod. .Tvrdí,že najviac jej pomáha mastička s kapsaicínom a magnetoterapia.

gogce
9. dec 2022

@kriisty určite odporucam tekutý Collagen s Prostik vrelo odporucam

gogce
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kriisty
autor
10. dec 2022

@gogce ďakujem, skúsim jej to zohnať a nakombinovať ešte s nejakými bežnými krémami, snáď sa jej aspoň trošku uľaví, ďakujem ešte raz

gertrudaosem
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gogce
10. dec 2022

@kriisty napíšte mi správu nakoľko sem nie je možné uvádzať kde tieto prírodné a účinné produkty zoženiete a poradím ako možte pri nákupe získať 21zlavu

gogce
13. dec 2022

@kriisty kúpite tu
http://zdrava.myduolife.com/shop.html

Ak budete potrebovat poradit piste, rada pomozem a poradím ako mozte ziskat dopravu za 1e a zlavy od 21-41%