Staré očkovanie

reni666
22. jan 2022

Ahojte, bola som s dcérou u doktora, pýtala si odo mňa buď test alebo kód z očkovania. Som očkovaná, 2. očkovanie som dostala začiatkom augusta a sestrička mi povedala, že to je staré očkovanie a už je neplatné. Pritom keď sme sa očkovali tak nám povedali, že je to platné 1 rok a aj aplikácia mi ukazuje, ze je ešte platné. Test som si musela zaplatiť. Ako to vlastne je? Naozaj je neplatné to augustové očkovanie alebo len lekár vymýšľa?

bbebe
22. jan 2022

tu sa pripnem to zaujima ma aj mna. minule som sla do panta rhei a ukazala qr kod a baba ze ci jej ukazem aj datum ockovania... mam júl

zuzanka.zuzu
22. jan 2022

🙊😂

sam2
22. jan 2022

Ockovanie plati rok. Od 1.2.2022 9 mesiacov ☺️ Cize ockovanie z augusta je urcite platne. Jedine, ze by lekar fungoval v rezime OP+

ciernysokol
22. jan 2022

@reni666 sestricka nevie pocitat alebo nechce. Aj keby platilo 9 mesiacov, ma byt platne az do polky maja. A momentalne este plati rok.

reni666
autor
22. jan 2022

@sam2 nemala nikde nič, ani na stránke ani na dverách takže neviem.. ale asi to bude tak, lebo aj dcéru "vyšetrovala" tak, že sme stáli vo dverách a ona meter a pól sedela pri stole

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina0078
22. jan 2022

@reni666 je platne ale napriklad u mojho je jedno ci si ocko alebo nie test vyzaduje minimalne odfoteny domáci aj s datumom a menom napisanym vedla testu na papieri

sasa1310
22. jan 2022

platné je v režime OP. V režime OP+ už platné nie je

reni666
autor
22. jan 2022

@viestta tak načo by sa ma pýtala či som očkovaná kebyže vyžaduje od každého test

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauha21
22. jan 2022

@reni666 ja som k lekárovi potrebovala test aj keď som bola zaočkovaná ešte iba 4 mesiace… a teraz mi hovorili aj v práci, že 6 mesiacov od druhej dávky netreba test a potom hej… ja som bola v júni… dala som si tretiu radšej 😃 podľa mňa každý lekár si ide podľa svojho, niektorí uznávajú očkovanie niektorí chcú testy, moja lekárka chce testy nehľadiac na očkovania ale tiež sa ma pýtala či som alebo nie

reni666
autor
22. jan 2022

@viestta ona by ma pustila dnu kebyže nemám staré očkovanie (podľa nej), hneď pozerala dátum

andrejka1974
22. jan 2022

@reni666 platí po očkovaní stále rok po prekonaní 6 mesiacov možno si to ona zle pozrela a myslela že si po prekonani

sam2
22. jan 2022

@reni666 kazdopadne augustove ocko je platne. Samostatne neplati len pre rezim OP+ Treba sa jej spytat preco je podla nej stare