Stále som chorá

kristen1999
28. feb 2024

Ahojte, už som zúfalá. Už 2 roky v kuse som chorá. Minulý rok som brala po sebe 3x antibiotika na streptokoka. Ale imunitu mám hroznú, len za fúka vietor a už som chorá, teploty, hrdlo nos, a takto dokola. Na týždeň je dobre a zase hrdlo nos, uzliny na krku, teploty, kychanie... Takto sa to po týždni vždy opakuje. Čo by mi vedelo pomôcť prosím Vás, lebo už nevládzem, aké vyšetrenia podstúpiť, alebo na koho sa obrátiť. Ďakujem

kika2079
28. feb 2024

@kristen1999 veľa vitamínov d c a b mne toto pomohlo brala som antibiotika aj 7x za rok po takej riadnej vitamínovej kúre už oveľa lepšie . Ale boli to naozaj vyššie dávky myslím že maximálne možné

misickaa4
28. feb 2024

@kristen1999 hliva , c , d vitaminy , selen, mozno skusit najst pricinu..

dzulli1980
28. feb 2024

Nedopuj sa zbytočne vysokými dávkami vitamínov ... treba zistiť príčinu ... krv, výtery obvodná Dr. ... imunoalergológ, gastroenterológ ... aspoň takto by som to riešila ja.
@kristen1999

pe_mi
28. feb 2024

@kristen1999 ahoj,úplne viem o čom hovoríš.ja keď som bola mladšia,okolo 20tky, len som išla vyniesť smeti a ofuklo má,ja som mala zapálený ,spuchnuty nosohltan, potom mi to vždy prešlo na hrdlo,ja som mala každý mesiac atb.na nervy som už bývala
Bola som na testoch, ale vtedy ešte a vyšiel mi ,že som na spodnej hranici s imunitou oslabenou.
Mne sa to akosi vekom začalo vytrácať.dnes klopem,34 rokov a je to už cca 8 rokov dobré.
Ale neviem,ako mi to zmizlo.
Len som sa chcela podeliť,že aj ja som to tak mala kedysi

ivik4
28. feb 2024

Ja mam ochorenie a preto mam imunitu slabu.
Mne velmi pomohli ampulky od imunoalergicky , asi rok som nebola chora co bol rekord ,teraz chcem ist za nou zas lebo je to hrozne .
Od dnes som zacala chodit na infuzie vitaminu C k mojej doktorke

kika2079
28. feb 2024

@dzulli1980 napr ja som mala výsledky vraj dobre.. no dnes nieje dobre to iste ako hraničné

patus_2
29. feb 2024

@kristen1999 takto sa môžu prejavovať aj potravinové alergie a intolerancie. Lepok, mlieko, vajce, orechy, čokoľvek ... Imunita je v črevách, treba podporiť mikrobiob, skús kvalitné probiotiká a probioticke potraviny. Menej sladkého, viac fermentovanych potravín, zeleniny, celozrnných výrobkov...

domkakvet
29. feb 2024

@kristen1999 navstiv imunologicku.

vler
29. feb 2024

@kristen1999 robis pre svoju imunitu zakladne veci?- jes vyzivne jedlo s minimom cukru a vysoko spracovanymi potravinami, mas pohyb a dostatok spanku, cerstvy vzduch, otuzujes?