Stačí mi antigénový test?

tutabd
25. feb 2021

Dobrý deň chcem sa opitat ked som bol pozitívny a skončimi karatntena o 14 dni musim ist na pcr test alebo stači antigenovi dakujem

pribinak
25. feb 2021

@tutabd na žiadny nemusíš ísť 3 mesiace
Ehm opytat s “y”

veronikaszabova
25. feb 2021

Nemusis ist na ziadny, naco?

klarissa25
25. feb 2021

Nemusis ist vôbec na test budes mat 3 mesacnu výnimku

tutabd
autor
25. feb 2021

Mne povedal že musim ist na pcr aj na antigenovi ja už neverim nikomu ani neviem ako to je a jak sa preukažem

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd kto ti povedal..? Na 3 mesiace mas výnimku kedze ti testy mozu vyjst pozitivne aj ked uz prekonas covid

tutabd
autor
25. feb 2021

Ale ked pojdem na antigenovi mi stači ked budem negatívny a mi vystaví doktorka papier

tutabd
autor
25. feb 2021

A ked mam brata mamu a oca oni boli dnes na atigenovi po ôsmom dni a su negatívni oni musia ist po 14dni na pcr test tak im bolo povedane

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd ale ty nepotrebujes ziaden papier. Staci ze mas sms s pozitivnym výsledkom 🤦‍♀️🤦‍♀️alebo papier s pozitivym vysledkom.. Papier o prekonani nie je potrebnya ani test po prekonani

tutabd
autor
25. feb 2021

A šak ma nepustia nikde ked budem mat pozitívni výsledok

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd nemusia len musia byt v karantene kym tebe neskonci

tutabd
autor
25. feb 2021

Ja potrebujem ist do sociálnej poisťovne ako sa tam dostanem ked nemam žiaden test

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd jezis ale ked ti skonci karantena a budeš bez priznakov.. Vsetci vedia ze aa nemusíš testovat 3 mesiace...

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd si v karantene nie, nemozes ist do poistovne.. Az ked ti skonci karantena a staci ti vysledok z testovania ktorý ti vysiel pozitívne

tutabd
autor
25. feb 2021

No hej len mi povedali že ma nepustia dnu bez negatívneho testu taže ked mi skončí karatena možem ist na ten atigenovi test a ked budem negatívny v tedi možem ist do poistovne

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd mas vynimku 3 mesiace chapes...????

tutabd
autor
25. feb 2021

Každy rozprava dačo ine ja už neviem taže tak to mam chápať 14dni nemusím absolvovať žiaden test

klarissa25
25. feb 2021

Odporucam ti to prečítať

tutabd
autor
25. feb 2021

Ale ked chcem ist na atigenovi test možem ist

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd 3 mesiace sa nemusis testovat a precitaj si to vyssie ten clanok

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd a naco by si sla?? Ukaze ti ze si pozitivna a musis byt zase 14 dni v karantene

tutabd
autor
25. feb 2021

Ale ja nemam žiaden príznak len som bol pozitívny jedine som stratí čuch ale už pohode ôsmi den bez teplôt a podobne

veronikaszabova
25. feb 2021

@tutabd a naco pojdes na Antigen? Zbytocne pojdes do dalsej karanteny, ak bude poz.🤦‍♀️

klarissa25
25. feb 2021

@tutabd ale to je jedno.. Testy ti mozu ukazat pozitivitu este 3 mesiace po prekonani, preto je tam ta vynimka ze sa nemusis dat testovat. Takze ak pojdes a bude stale test pozotivny zase karantena od zaciatku..

jaass
25. feb 2021

@tutabd Mojej sestre ked skoncila korona, tak zavolala obvodnej a isla aj na test. Ale kazdy to ma asi inak....divné

klarissa25
25. feb 2021

@jaass ale nemusela ist na test.. A uz vobec ju tam nemala posielat dr.. 🤦‍♀️

jaass
25. feb 2021

@klarissa25 no veď toto, nechapala som naco ju doktorka posiela ale tak asi biznis lebo veď čo iné

nela6
25. feb 2021

@tutabd zavolaj na úrad zdravotníctva, nepýtaj sa tu, a hotovo, pekne ti dvihnu a odpovedia, ja som volala s tou istou otázkou

nela6
25. feb 2021

@tutabd to aké boli priznaky je bezpredmetné, lebo vieš rôzne silnú akoby dávku chytiť, vysvetľoval to doktor... proste mas doklad o pozitivite a co ďalej, zavolaj fakt na úrad, a hotovo, aby ta nikto nezavadzal

klarissa25
25. feb 2021

@nela6 myslim ze tu tu ju tiez nikto nezavadza..