Sprostredkovateľský bonus - reálna skúsenosť

11. aug 2021

Ahojte. Verím že sa zdržíte negatívnych komentárov o očkovaní a celej tejto situácii.

Máte niekto reálnu skúsenosť s registráciou sprostredkovania? Prišli iba kódy pri ktorých píše že sú do lotérie, keď som ich zadala cez stránku bytzdravyjevyhra napísalo mi že sú neplatné. Robím niečo zle? Alebo prídu nejaké iné kódy? Podarilo sa niekomu dotiahnuť sprostredkovateľské bonusy dokonca?

Ďakujem

darci17
11. aug 2021

Ahoj, myslím, že treba počkať, kým vygenerujú ten 12 miestny kód, mne to tiež nejde, ale počkám, píšu, že do 14 dni, príde niečo ďalšie. A som zvedavá, čo napisu ostatní, lebo už sme rozmýšľali, že to možno nikomu nejde a nakoniec sa na to vykašlú ľudia.

evulienkaeko
11. aug 2021

Ahoj mna toto tiez zaujima. Lebo v prvej sms bol nejaky pin, to to nebolo, terqz mi prisli iba zreby do tej loterie tak tiez som z toho somar.

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanka12311
12. aug 2021

Ten kód aj mne píše že neplatný na jedného človeka prišli dva dvanásť miestne kódy v sms skúšala som kadejako jeden druhý oba naraz... zaregistrovala som 4roch u každého píše neplatné 🤷

tatiana2222
16. aug 2021

Dovolala som sa na ich infolinku. Unikatny kod moze prist aj neskor sms/mail. A nie je na to 7 dni aby sa zadal. 7 dni je len na to aby sa zaregistroval ockovany. Az ked mu pride unikatny kod, tak ho da sprostredkovatelovi aby ho on zadal cez ich stranku. Tie dva kody co prisli cez sms su do ockov.loterie. Takze treba len pockat🙂

januarova
16. aug 2021

@tatiana2222 a tebe už prišiel ten unikátny kód? Tiež čakám...

tatiana2222
16. aug 2021

@januarova este nie, tiez cakam🙂

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelheart
22. aug 2021

reálna skúsenosť z rodiny - osoba registrovaná 2.8. dostala kód na bonus vo štvrtok 19.8

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januarova
22. aug 2021

@laviedeluz ani nám ešte neprišiel. Stále čakáme

svetlana3
24. aug 2021

Tak koľkým už prišiel ten unikátny 12 miestný kód

hanna76
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanna76
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. aug 2021

Ženy ja nechápem.. včera sme boli s manželom na 2. Dávku a obom nám dnes prišiel kód na sprostredkovateľský..

januarova
27. aug 2021

Ja stále nič, ani manžel🤔😟

anajko
28. aug 2021

Nám s manželom tiež prišiel len kód do lotérie. Nebolo sa treba registrovať 2x, však? Očkovaní sme jednodávkovou vakcínou, v polke júla.

miskasiska
30. aug 2021

Ja som registrovala priatela 15.08. a do dnešného dňa nám kod na sprostredkovanie neprišiel ☹

333levica
5. sep 2021

@miskasiska
@anajko
@januarova
@svetlana3 tak ako dievcata? ja som od 2.8. registrovana a doteraz nic. uz po tom patram ,teraz som pisala mail na podatelna@mfsr.sk ale ci mi odpisu neviem 😂

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
333levica
5. sep 2021

@laviedeluz vraj bola vcera nejaka reportaz na markize spravy ohladom toho. skusim pohladat v archive

masinka
5. sep 2021

My sme sa registrovali 7.8., kod doteraz neprisiel, minuly tyzden som pisala na financnu spravu cez dotaznik na stranke, prisla mi dopoved:

Dobrý deň,

Kód pre sprostredkovateľa je zasielaný priebežne registrovaným očkovaným osobám, ktoré spĺňajú predpoklady pre pridelenie tohto kódu , prosíme o trpezlivosť, Váš kód ešte nebol vygenerovaný. Tento kód je možné uplatniť do 31.10.2021.

Predpoklady:
O sprostredkovateľský bonus sa môže uchádzať občan SR, ktorý dosiahol vek 18 rokov a má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, ktorý odporučil očkovanie inej osobe, a tá následne absolvovala očkovanie proti ochoreniu COVID-19 prvou dávkou od 1.7.2021 (alebo jednorazovou dávkou vakcíny Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson), a zároveň aj druhou dávkou najneskôr do 31.10.2021.

Registrácia je prístupná na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Podmienkou pre získanie kódu na uplatnenie sprostredkovateľského bonusu je, že odporučená osoba sa zaregistrovala do očkovacej prémie najneskôr do 7 dní od podania druhej dávky alebo jednodávkovej vakcíny.

Ľudia, ktorí absolvovali kompletné očkovanie ešte pred spustením systému, teda v termíne od 1.7.2021 do 1.8.2021, sa museli zaregistrovať do 7 dní od spustenia registrácie, teda do 7.8.2021, inak nemajú nárok na získanie kódu pre sprostredkovateľa očkovania.

V prípade potreby ďalších informácií alebo inej technickej pomoci týkajúcej sa portálu Finančnej správy SR neváhajte nás opäť kontaktovať.

S pozdravom
Ing. Ingrid Ž....

autor
5. sep 2021

My sme dostali druhú dávku 25.8 a už nám prišla sms že do 7 dní nám prídu peniaze na účet... Ale známi boli očkovaní oveľa oveľa oveľa skôr a nič.. presne iba správa že majú byť trpezliví

veronikazuko
5. sep 2021

Každému prišla sms aj mail,že príde do 7 dní....normálne som zvedavá,že či mi fakt príde🤣do 7dni ako to tam pišu

333levica
5. sep 2021

to ti uz prisiel sprostredkovatelsky kod? ked ti pridu uz peniaze. mne toho 2.8. napisali ze do 14 dni pride

autor
5. sep 2021

@333levica áno prišiel mi už sprostredkovateľský kód asi 2 dni po druhej dávke...

miskasiska
5. sep 2021

@333levica Od 15.08. stále nič ☹️

januarova
5. sep 2021

@333levica zatiaľ žiadny kód😟

mirmenka
5. sep 2021

Ahoj, mozem sa opytat ci sa niekomu z vas podarilo zategistrovat 2hy krat? My sme sa zaregistrovali po prvej vakcine, kde sme dostali 2sms, jednu s PIN a druhu s dvanastmiestnym loteriovym zrebom. Na stranke ministerstva je napisane ze sa treba na sprostredkovatelsky bonus registrovat do 7 dni od druhej davky vakciny. Tu sme absolvovali vo stvrtok, no ak sa chcem zaregistrovat tak mi to pise ze rodne cislo je uz zaregistrovane, takze nechapem co mam do 7 dni po 2hej davke vakciny urobit. Zaroven ak cjcem zaregistrovat sprostredkovatela, tak ziaden s doterajsich kodov je neplatny. Dostane sprostrekovatel dalsi kod? Neviete niekto nahodou?

anajko
5. sep 2021

@333levica stále nič. Registrovali sme sa 2.8. 2021