Sprej Staloral

danielasimonko
9. nov 2017

Ahojte dievcata, prosim o radu ohladne spreja Staloral 300... tie co ho uzivate alergičky,,, priberali ste z neho niektora? 😱

dakujem ;)

nesquik8
9. nov 2017

Mne sa z neho vytvorili dalsie alergie ale nepribrala som

danielasimonko
autor
9. nov 2017

@nesquik8
dakujem za odpoved..... ake dalsie, ak mozes napisat ;)

danielasimonko
autor
9. nov 2017

...dievcata, nikto iny? :(
...mozte pridat aj akukolvek inu skusenost....

nesquik8
9. nov 2017

@danielasimonko mala som sennu nadchu a na toto mi to dr predpisal brala som to asi mesiac uz som nemohla ani jablka ani citrusy ani lupat zemiaky hned sa mi vyhodili vyrazky puchla som dusila som sa ....

danielasimonko
autor
9. nov 2017

@nesquik8
och joj.... tak ja jablka nejem vobec, nemozem...
zo supanim zemiakov som na tom podobne, kycham a svrbia ma ruky( cele cervene)...
poznam to velmi dobre....
preto som sa rozhhodla ze to skusim desenzibilizaciou....
pondelok idem na to ;)

ivuska00
10. nov 2017

nepribrala, ale tiež mi opúchalo pod jazykom... ale teraz som vyskúšala tabletkovú formu vakcíny (Acarizax), je drahšia o čosi, ale aspoň sa nemusím babrať s ampulkami a udržiavať ich v chlade..

matabb73
10. nov 2017

Ja som brala kvapky pod jazyk Staloral 5 rokov a nepriberala som z toho. Mňa to trochu štípalo pod jazykom, ale inak nič. Alergia mi síce neprešla, ale zmiernila sa mi. Tiež som alergická na brezovité a nemôžem skoro žiadne domáce ovocie, hlavne jablká. Teraz to začala brať dcéra a tiež nemá žiadne problémy. Malo by jej to vyliečiť alergiu na roztoče, tak uvidíme, či to zaberie.

danielasimonko
autor
10. nov 2017

dakujem ženičky moje 😘 za odpovede 👍🏼

janulka88
11. dec 2017

Zienky viete mi povedat ako pokracuje liecba po preruseni uzivania v dosledku choroby? Dr je mimo....co teraz??
@danielasimonko
@matabb73
@ivuska00

matabb73
11. dec 2017

To si budem musieť zistiť aj ja. Dcérka dnes začala brať antibiotiká a vtedy to nemá brať.

tinni23
11. dec 2017

@janulka88 normalne by si mala pokracovat ako obvykle..aj moj syn bol teraz chory, bral atb tak sme vysadili a po dobrati sme zase naskocili na bežný rezim..a vobec nepribera uziva uz viac ako rok..
@danielasimonko

ivuska00
11. dec 2017

@janulka88 fúú, ešte som veru odvtedy nebola chorá...ale niekde na letáku som čítala, že normálne (ked si už "zabehnutá") pokračuješ udržiavacou dávkou, nie znova od začiatku...

danielasimonko
autor
11. dec 2017

az teraz citam vase prispevky zenicky.....
no ja som prave dobrala 1. balenie... znasam to v pohode... co ma tesi... velmi som sa toho bala...
trochu posvrbi v ustach a o par minut vsetko ok... nic strasne...

co sa tyka tej CHOROBY- mne povedal lekar, ze pokracovat postupne.... cize zas 1 kvapka 1. den.... 2kvapky 2. den...... atd....

vraj sa to stale meni....

udrziavacia davka mala byt 3x do tyzdna 4 kvapky.....
po najnovsom je to 3-4 kvapky( kolko znesiete), ja si davam 4- kazdy den.... a je uuuuplne v pohode ;)

danielasimonko
autor
11. dec 2017

pripominam ze mam 100% brezu ;)