Sprej na zapchatý nos

natalia1997
22. sep 2022

Zdravím. Už skoro týždeň mám chrípku+k tomu zápchaty nos..dávaj si sprej do nosa na upchatý nos. Neviem ako to je možné,do teraz keď som si dávala sprej do nosa my nos vydržal odopchaty skoro pol dňa. A teraz od kedy som chorá dám si sprej a nos mi vydrží maximálne 3 hodiny. A musím si dať znovu. To som si dávala olynth. Teraz si dávam muconasal a ten vydrží max 5 hodín. Máte s tym niekto skúsenosť prosím? Ďakujem za rady.

ivana11155
22. sep 2022

@natalia1997 cudna otazka. Tak asi si teraz silnejsie nachladena a preto ti kvapky do nosa zaberaju kratsie. Na letaku mas napisane kolkokrat denne si mozes nastriekat. Minimalne 3krat denne su kazde. Otrivin sprey je este silnejsi ako Muconasal ale ten treba naozaj len 3x denne.

tani777
22. sep 2022

Kolko dni ho uzivas? Na tieto spreje vznika rychlo zavislost..ak ho uzivas tyzden,je dost mozne,ze uz nestaci kvoli tomu,ze si nan zavisla

8eva8
22. sep 2022

@natalia1997 kúp si sinupret

princeznaaa12345
22. sep 2022

Dosť pomôže keď sa budeš nahrievať

oliviakatka
22. sep 2022

Zázrak za cca 0,7€ 🙂) okamžite uvoľní dutiny, nemá síce dlhý účinok ale môžeš to 'šňupať' aj každú hodinu

natalia1997
autor
22. sep 2022

@tani777 no sobotu to bude týždeň čo si dávam sprej do nosa. Ale ešte sa mi nestalo že by som si každú chvíľu musela dať sprej do nosa. A to som už bola inak chorá viac krat
@tani777

natalia1997
autor
22. sep 2022

@oliviakatka skúsim, ďakujem

buberova
22. sep 2022

@oliviakatka mne to nepomohlo. Lebo keď má človek upchatý nos úplne na totálku tak je to naprd lebo sa toho nedá nadýchnuť.. každopádne je to príjemné a krásne to vonia 🙂

natalia1997
autor
22. sep 2022

@buberova akože sa s toho nedá nadýchnuť nerozumiem

liusa82
22. sep 2022

ja som teraz tiež trochu nasciplá a kupila som si coldrex max grip po 3 sáčkoch je mi už dobre a to ma riadne začal štekliť nos a stoplo mi to už v začiatkoch.Vyskúšaj ten max grip to je na silnú nádchu a chrípku

buberova
22. sep 2022

@natalia1997 No to čo som mala ja ten "inhalátor" čo vyzerá ako tampón 😂😂 tak to fungovalo to že som si ho dala do nosnej dierky a mala som dýchať nosom cez ten inhalátor. Takže mi do nosa išiel vzduch taký mentolový lebo v tom je mentolová či eukalyptová vôňa. A niekedy sa stalo že mi to "prerazilo" ten upchatý nos. Ale mám pocit že keď mám úplne upchatý nos že proste nedá sa tou dierkou ani nadýchnuť tak to nemá ako fungovať.