Správa z pohotovosti a predpis liekov.

slavkasobanska
22. dec 2019

Ahojte , včera som bola na pohotovosti a na neurologii mi predpísala lekárka lieky a čipky , to mi môže na základe tejto správy obvodný lekár predpísať lieky??ide o to že tých čipkov je len 6 ks a ja zatiaľ nemám neurológa , a sú sviatky tak neviem kto mi ich predpise

ladyblcha
22. dec 2019

@slavkasobanska nemas ich predpisane elektronicky v lekarni? Ja teda neviem, len sa pytam

slavkasobanska
autor
22. dec 2019

@ladyblcha ako v nemocnici mi predp

slavkasobanska
autor
22. dec 2019

tolog

@ladyblcha ako v nemocnici mi predpísali jedno balenie ale je tam iba 6 cipkov , a to mam na 3 dni , či mi ns základe správy z nemocnice môže obvodný predpísať , sú sviatky a zatiaľ neur

slavkasobanska
autor
22. dec 2019

@slavkasobanska k
@ladyblcha niečo mam z mobilom sorry nejdú mi písať správy dobre

lalenka33
22. dec 2019

@slavkasobanska áno,môže ti ich predpísať tvoja lekárka na zájklade lekárskej správy z pohotovosti.Problem by mohol nastat,ak by boli vyslovene na odporucanie neurologa.V tom pripade by ho nemuselo pustit na kod z pohotovosti.Ake su to presne lieky?

slavkasobanska
autor
22. dec 2019

@lalenka33 potrebujem čipky Torecan

zenazaba
22. dec 2019

@slavkasobanska Torecan nema ziadne preskripcne obmedzenie, teda ho moze predpisovat akykolvek lekar.

slavkasobanska
autor
22. dec 2019

@zenazaba dakujem za rady , veľmi ste mi pomohli mam strašne závrate aj na zvracanie preto to potrebujem

lalenka33
22. dec 2019

@slavkasobanska Torecan ti predpíše obvoďák bez problémov

slavkasobanska
autor
22. dec 2019

@lalenka33 dakujem pekne a šťastne a veselé Vianoce

lalenka33
22. dec 2019

@slavkasobanska inak Torecan sú aj tablety a v balení je až 50 tabliet .Šťastné a veselé aj tebe a hlavne rýchle uzdravenie a veľa zdravia.