Spitomin 5 mg

simonkaskopova
28. nov 2023

ahojte bral niekto spitomin 5 dnes mi ho Dr dala na úzkosť ktorá pretrváva aj napriek alvente ktorú beriem mate nejaké skúsenosti bojím sa ich brat

euka210
28. nov 2023

@simonkaskopova to zacne ucinkovat az po 3t, na preklenutie sa dava xanax. Ja beriem aj aj, aj alventu, spitomin a xanax, ja to mam kolisave, takze viditelnu zmenu ja som nevidela.

simonkaskopova
autor
29. nov 2023

@euka210 ja som si dala dnes iba 5 spitomin a neviem ci brat ci nie trosku sa mi krútila hlava môže to byť tým tiež mám alventu a frontin ďakujem za odpoveď

euka210
29. nov 2023

@simonkaskopova je to liek proti uzkosti, ktory neucinkuje hned ako frontin, ale na rozdiel od neho, spitomin nie je navykovy...preto je na dlhodobe uzivanie...nema zmysel ho brat obcas alebo ked je zle...ako sa beru frontin, xanax...berte ho 3t napr.vecer a uvidite...
...ja som tiez mala strach z novych liekov a kludne moze byt horsie uz len z toho strachu, ale prejde to.

simonkaskopova
autor
30. nov 2023

@euka210 dávam si prvý týždeň iba 5mg potom zvýšim na 10 mg nechcem sa ponáhľať mam pocit že po tych liekoch sa mi točí hlava ako keby závrat a na zvracanie tak neviem ale potom to prejde a je dobre

euka210
30. nov 2023

@simonkaskopova tak ja beriem 5mg 2x denne, viac mi dr.nechcela dat, aby ma to az privelmi neutlmilo. Skus 5mg a uvidis...keby to pretrvavalo, tak pojdes za dr.

simonkaskopova
autor
1. dec 2023

@euka210 tak to aj dávam ráno 2.5 a na obed 2. 5 delim si na na polku tu 5mg celu nedám zatiaľ tebe pomohla? mala si menej úzkosti po čase? viem že nezaberá hneď ale tie než účinky sú hrozne 🥺🥺

euka210
1. dec 2023

@simonkaskopova ano, pomohlo mi. Ale neziaduce som nemala.