Špinenie pred menštruáciou

lejduska
26. nov 2011

Zdravim zeny, stalo sa vam to niekedy? zajtra mam dostat ms (predpoklad) a vcera som mala uplne slabe spinenie, najskor do cervena potom do hneda a dnes to bolo len par kvapiek ruzovej, uplne o nicom, vcera max. na intimku, len neviem co to znamena a hladam skusneosti inych, poradte. asi mam problem s hormonmi, v pondelok idem na krv, moze to byt sposovene tym? dakujem za info

sisaha
26. nov 2011

@lejduska podla mojho nazoru, uplne normalna vec..Casto sa MS prave takto zacina..Pokial nemas ine problemy a na preventivkach ti lekar nic nezistil, tak by som neriesila

lejduska
autor
26. nov 2011

@sisaha vdaka., no prave mne sa take nestavalo maximalne vytok po ms, ale teraz mam rozhadzane cykly co som nikdy nemala a teraz som mala aj ovulacne krvacanie, tak zbieram info co kto a ako zazil 🙂

cherry1981
26. nov 2011

Ja som pravidelne pred menstruaciou spinila aj 4 dni 🙂 Kym sa mi to riadne rozbehlo

andrejta
26. nov 2011

@lejduska ahoj, ja som mala takyto stav vyse roka - niekedy som spinila aj tyzden. ale potom sa to akosi same upravilo. teraz uz skoro vobec pred menzesom nespinim, ked tak, tak max jeden den, potom tak "lajt" a dalsi den to uz je ropovod 😀 . Ale ja si myslim, ze som bola taka rozhadzana z jednej silno stresujucej udalosti a teraz, ked som uz upokojena, tak sa mi aj telo znormalizovalo. este keby sa mi podarilo otehotniet, bolo by uz uuuplne v pohode 😀

mirkacik
26. nov 2011

@lejduska a nemas bolesti pri sexe??? ja som tiez vela spinila a nakoniec mi zistili endometriozu

lejduska
autor
27. nov 2011

@andrejta aha no tak mas takuto skusenost..cize ziadne lieky ani injekcie a vysetrenia len skoncovala si so stresom ak tomu dobre rozumiem? pekne..tak drzim prsty nech vam to vyjde..ako dlho sa snazite??? inac dnes som mala dostat ms podla mojich vypoctov lebo posledne 2 cykly boli rozhadzane..noa nemam este..ale co je to jeden den hejze 🙂

lejduska
autor
27. nov 2011

@mirkacik mavala som davnejsie ale to sa vyliecilo a teraz vobec nie tak si to konecne uzivam 🙂 neviem co presne je ta endometrioza????

mirkacik
27. nov 2011

ja som mala bolesti a spinenie a pricinou bola prave ta endometrioza...pozri na nete. 😉

mirkacik
27. nov 2011

@lejduska ja som mala bolesti a spinenie a pricinou bola prave ta endometrioza...pozri na nete. 😉

lejduska
autor
27. nov 2011

@mirkacik no nepotesila si ma teda..v poslednej dobe sa mi nabaluju gynekologicke problemy..oka pozriem

emogeon
27. nov 2011

netreba strasit enodmet. ma ine priznaky kukni googla

ruzovaopica
28. nov 2011

tento mesiac som mala ovu bolesti 12. DC a 16. DC som zakrvacala na intimku trvalo to jeden den.Este nikdy som v strčede cyklu nekrvacala.sNAZIME SA OTEHOTNIET 10. MESIAC.