Špinenie namiesto menzesu

smile31
13. apr 2017

Ahojte baby, 11. 04. som mala dostať mrchu, no namiesto nej mám od včera špinenie, pokiaľ si pamätám ešte sa mi takáto vec nestala, mrchy mi pravidelne meškala, ale vždy sa dostavila, teda okrem toho keď som bola tehu, kríže ma bolia, brucho pobolieva tiež, užívala som 2 roky HAK, vysadila som ju minulý mesiac, no v ten mesiac ako som ju vysadila mi mrcha meškala len 3 dni a teda dostavila sa na 31 deň... myslíte, že toto špinenie môže byť spôsobené vysadením HAK aj keď prvá mrcha bola ok? ... nestalo sa to niektorej z vás? Viem je to len 2 dni ale aj tak som sa skúsila radšej spýtať. K dr nechcem hneď utekať, keďže som momentálne vo fáze premýšľania, že si prenesiem kartu inam. Ďakujem za vaše názory 🙂

deti95060810
13. apr 2017

špinenie som mala pri tehu... Skús tehu test...

smile31
autor
13. apr 2017

@deti95060810 no neviem ako či je to možné aby som hneď bola tehu, keďže som antiku vysadila "par dni dozadu"... ale počkám ešte a ak nič kúpim test...

smile31
autor
14. apr 2017

@deti95060810 tak mrcha v noci došla takže je to v poriadku 🙂 asi sa mi poblaznili hormony z vysadenia HAK

mily7
14. apr 2017

@smile31 pre budúcnosť antiku si vysadila uz pred mesiacom,nie par dnami,takze v pohode sa žene môže prihodiť tehu. Aj po vysadení antiky pred par dňami. Je to normálna realita. V dobrom.

smile31
autor
14. apr 2017

@mily7 áno je to nromálne, no poznám skôr prípady, že je problém zostať ehu po vysadení HAK ako hneď aj ostať, takže som to nepredpokladala....samozrejme stať sa môže, mňa skôr zaskočilo to špinenie kedže sa mi to nestalo ešte ak si dobre pamätám 🙂

mily7
14. apr 2017

@smile31 tak to veľmi individuálne. Ja poznám žiadna ochrana rovná sa tehotenstvo😁viem ze veľa báb ma žiaľ problémy otehotnieť,no naozaj sa sa aj hneď po vysadení antikoncepcie. Nechcem riesit či škodlivé či nie,niekedy ju berie žena po potrate,niekedy kvoli iným či uz zdravotným veciam, ale teda ked vysadí naozaj môže hneď otehotnieť a vynosit zdravé bábo.