Špinenie 2 dni po skončeni menštruácie

bevab
3. máj 2017

Ahojte, menštruácia mi trvala neobvykle krátko a to to len 3 dni potom bol jeden den bez krvácania a další deň bolo slabé špinenie, ďalšie 2 dni zasa nič a teraz sa zasa vrártilo špinenie. Neviete čo to môže byť ? Mal niekto niečo podobné ? Ďakujem 🙂

judithd85
3. máj 2017

Nemusela to byt menstruacia, mohlo to byt spinenie v case okolo ovulacie, mohlo to byt spinenie pocas uhniezdovania babatka v maternici (teda 6-10 dnove tehotenstvo, o ktorom nevies), moze to byt aj nieco chorobne atd. Skus tehotensky test.

bienennest
3. máj 2017

@bevab Ahoj, ja som mala podobny problem.. lekar mi povedal, ze sa mi pocas menstruacie nedostatocne odlupovala sliznica, preto prislo to dodatocne slabe spinenie/krvacanie. Po istom case to preslo. Skusila by som to riesit s gynekologom, nech ta pozoruje, moze to mat aj hormonalnu pricinu.

bevab
autor
3. máj 2017

@bienennest idem v piatok k novej gynekologicke. Tak uvidime co mi povie. Krv mi bral predchadzajuci gynekolog a vysledky boli ok. Dakujem za prispevok a gratulujem k tehu. Aj my sa par mesiacov snazime a nedari sa bohuzial :(

bevab
autor
3. máj 2017

@judithd85 tehu test som robila tesne pred ms a bol negativny.

lobic
3. máj 2017

Povedala by som, ze to je len take spinenie. Mozno sa nieco uvolnilo po case a teraz to vyplavalo von. Este by som paniku nerobila pretoze sa to niekedy takto stava. pockaj si ako to bude pokracovat a kolko to bude trvat a ked tak si zbehni k lekarovi. Ten ti povie, co a a ko dalej

snehuuulienka
3. máj 2017

@bevab test pred ms ti nemusel este nic ukazat,a napriek tomu mozes byt tehu.....ak nie si,moze ist o cystu alebo nejaku hormon.poruchu alebo to nemusi ani nic znamenat,este sa docistujes po ms

bienennest
3. máj 2017

@bevab Ahoj, netreba to vzdavat. Coraz viac zien ma problem znovu otehotniet aj ked uz maju doma dietatko (oznacuje sa to sekundarna infertilita) . My sme na posledne babanko tiez museli cakat 2 roky pokial sa konecne podarilo prirodzene otehotniet. Lekari nikdy nezistili pricinu preco sa nedarilo.. vsetky vysledky sme mali aj s manzelom dobre. Skus si precitat tento clanok, mozno tam najdes nejaky zaujimavy tip... https://www.modrykonik.sk/blog/bienennest/article/rady-a-tipy-na-prirodne-cesty-k-podpore-qpb6vu/
drzim velmi palce!

judithd85
3. máj 2017

@bevab treba zopakovat tehutest este raz. Otehotniet mozes len pocas ovulacie, ked sa uvolni vajicko

bevab
autor
3. máj 2017

@bienennest super informacie. Skusala si sama tie homeopatika ?

bevab
autor
3. máj 2017

@judithd85 ovulka bola cca v strede cyklu a tehu test som robila 11 dpo a prvy den este som velmi silno krvacala a meriam aj bazalku a ta je dole. Preto myslim, ze bohuzial tehotna nebudem.

bienennest
3. máj 2017

@bevab ano, ale ja mam pocit ze mi najviac pomohla alchemika v kombinacii s malinnikom a tiez vitex jahnaci extrakt. Tento je malo znamy ale citala som rozne studie pri ktorych zeny s uplne rozhadzanym cyklusom ho pomocou tejto bylinky uplne upravili a aj otehotneli.

bevab
autor
3. máj 2017

@bienennest aha malinik. A ako sa da kombinovat ? Alchemilku pijem druhy cyklus. Dakujem 🙂

bevab
autor
3. máj 2017

@bienennest ja cyklus rozhadzany nemam.

bienennest
3. máj 2017

@bevab kombinuje sa tak ze v orvej casti (pred ovulaciu) pijes caj z malinika (malinove listy, da sa kupit v lekarni) a po ovulacii z alchemiky. Denne sa piju 2-3salky.

bevab
autor
3. máj 2017

@bienennest ten malinik skusim dalsi cyklus ak bude treba 😉. Alchemilku vraj tiez odporucaju pit len do ovulky ci ?

bienennest
3. máj 2017

@bevab alchemika sa moze pit pocas celeho cyklusu ale je dobre robit pauzy pocas pitia aby si telo na nu nenavyklo (po 2tyzdnoch sa odporuca kratka pauza)..takze je najjednoduksie ju striedat s malinikom, ktory je prospesny hlavne v prvej casti cyklusu

bevab
autor
3. máj 2017

@bienennest dakujem 🙂