Špecifická celulárna odpoveď voči partnerovým antigénom ľahkého stupňa

21. nov 2022

Dobry vecer, riesili ste toto niekto? Ak ano, ako ste dopadli?
Dakujem.

princess59
21. nov 2022

Ja som to riešila ale mala som ťažký stupeň. Najskôr medrol cca pol roka ale bez výsledku a potom som bola dlhodobo na igamplii.

matullienka
21. nov 2022

Áno mala som stredného stupňa najskôr som brala medrol to bolo bez výsledku akurát som po ňom za 3 mesiace pribrala 13kg, a nakoniec som chodila na infúzie už počas tehotenstva do 15tt. Máme zdravú 3 ročnú dcéru

autor
21. nov 2022

@matullienka a otehotnela si spontanne?

autor
21. nov 2022

@princess59 a dietatko sa vam podarilo? Ak ano po akej dobe a z akymi liekmi?

matullienka
21. nov 2022

Ano dokonca tak nečakane po dovolenke keď som to úplne vypustila z hlavy. Namiesto neustáleho snaženia a testovania som sa začala venovať sama sebe a chodiť do posilňovne. Keď sa ma suseda pri káve spýtala, že keď cvičím či sa aj testujem pre istotu aby som niečo nepodcenila tak som si večer urobila test a v ten večer som docvicila, bol pozitívny.

autor
21. nov 2022

@matullienka super je vela pripadov co som pocula ze otrhotneli ked to prestali riesit. A ake infuzie si brala? Zacala si az ked si zistila ze si tehotna?

matullienka
21. nov 2022

Či názov to už nepoviem, viem že mi ich v lekárni objednávali lebo bol s nimi problém a chodila do omaz keď som zostala tehotná tak raz za 3 týždne na infúzie

princess59
22. nov 2022

Hm podarilo ale čo to bola náhoda alebo naozaj zaucinkovala liečba neviem.... Na medrol som nezareagovala vôbec, dokonca som ani neprihral, ale po vysadení mi vypadla doslova polovica vlasov. Otehotnela som cca po roku užívania igamplie 1x týždenne ale medzi tým som mala potrat, a asi 3 neúspešné vklady, nakoniec som zostala tehotná a igampliu som užívala do 30tt. Ale či to malo nejaký vplyv naozaj netuším lebo výsledky som mala stále +- rovnaké 🤷🤷

autor
22. nov 2022

@princess59 a otehotnela si prirodzene?

princess59
23. nov 2022

Nie to nie, ale teda náš hlavný problém bol partnerov spermiogramom