Spánok s mokrými vlasmi

13. nov 2022

Ako nezničiť vlasy počas spánku? Práve mi odišiel fén a vlasy mám mokré. Mám ich extrémne oslabené a nerada by som ich zničila ešte viac.Čo robiť? Ďakujem

viestta
13. nov 2022

Zabiť do uteráka a ten postupne vymieňať. Keby si mala mikrovlaknove, tak ti stiahne vodu takmer do sucha

autor
13. nov 2022

@viestta ďakujem. To je ten taký tenučký?

viestta
13. nov 2022

Áno, taky syntetický.

maria1310
13. nov 2022

ja fen nepouzivam spavam normalne s mokrymi vlasmi...co je na tom zle??

syslik81
13. nov 2022

mas doma stare bavlnene tricko? vysus s nim a vlasy zaplet ...nic sa im nestane .. ja s polovlhkymi tiez obcas zaspimm a vlasy mam v pohode nikdy sa neznicili

babovka2321
13. nov 2022

To ako spanok s mokrymi vlasami nici vlasy viac ako fen? Ako???

autor
13. nov 2022

@babovka2321 áno. Lebo vlasy si fénujem pomaly studeným vzduchom. Spánok s mokrými vlasmi vlasy oslabuje, poškodzuje, kedže mokrý vlas je krehký.

autor
13. nov 2022

@syslik81 ďakujem. Celkom zabral aj ten uterák z mikrovlákna. Už sú len vlhké. Snáď ešte preschnú.

syslik81
13. nov 2022

na nete mas navod ako zavalit do ponoziek alebo opasok zo zupana a rano budes mat pekne vlnky .. inak naozaj polovllhke nevadia-mensie zlo ako fen

mandzula
13. nov 2022

Ak mas nejaky elektricky ohrievac, vysus si ich nad nim.

liloastitch
13. nov 2022

Moja stará mama si raz strčila hlavu do rúry vyhriatej na 150 stupňov 😂. Ale to nerob.

loliki
13. nov 2022

@liloastitch Prečo? Zostala pripečená? 🙂

sissy27
13. nov 2022

Ak máš jemné vlasy, tak do hodiny ich máš suché. Pusť si film a nechaj prirodzene vyschnúť.

zuzanaete
13. nov 2022

@babovka2321 Neviem, ako nici vlasy, ale moja kadernicka stale spomina, ze je to nevhodne na pokozku, ze sa mozu tvorit plesne.

babovka2321
13. nov 2022

@zuzanaete to s plesnami som sa uz docitala predchvilou. No ja chodim spat snad cely zivot s mokrymi vlasami a mam ich leskle, vobec nie znicene a rastu velmi rychlo, ziadnu plesen ani lupiny som nemala (iba raz z nevhodneho samponu). Ale je pravda, ze ich mam jemne, tak aj na vankusi mi vyschnu same dost rychlo 🤷

slavomira236
14. nov 2022

@babovka2321 ja tiež stále s mokrými vlhkými fenujem raz za rok

tatianna56
14. nov 2022

no ja si neviem prestavit ist spat s mokrymi vlasmi. uz len preto, lebo si ich musim rozcesat este ked su take vlhke, lebo mokre ani uplne suche po umyvani nerozcesem.

horalka1986
14. nov 2022

Vseobecne sa vlasy po umyti nemaju zababušiť do utetáku. Niči ich to. Ja by som,to neriešila. Poriadne si ich vyčochri a choď spať. Ráno budeš ako po výbuchu, ale u mňa to istí zehlička na vlasy. 😂