Spánkové laboratórium - vaše skúsenosti

jana9884
27. aug 2020

Zdravím, dlhodobo hľadám príčinu svojich zdravotných problémov, prešla som už rukami mnohých lekárov a v podstate žiaden výsledok. Napadá ma už len jedna možnosť - spánkové laboratórium. Máte prosím niekto skúsenosti? Ako to tam prebieha, či potrebujem výmenný lístok a či preplácajú poisťovne alebo si hradím všetko sama? Budem rada ak sa podelíte so skúsenosťami.

deti95060810
27. aug 2020

nechcem odrádzať ale cca pred 6 mesiacmi bolo v hl. správach že pán sa objednal a termín dostal o 1,5 roka.... 😉

jana9884
autor
27. aug 2020

@deti95060810 Jasné, s tým počítam, ale lepšie neskôr ako nikdy 😉

lenulik88
27. aug 2020

Ahoj,ake zdravotne problemi mas, ze premyslas nad spankovym labkom? Moj manzel tam bol v Kosiciach kvoli spankovemu apnoe. Hlada foto, pridam ked najde. No platil 70e, poistovna nepreplacala v tom case nic a kedze ide o sukromnu kliniku, tak asi to tak aj ostalo. Prisiel vecer, napojili ho na pristroje a rano odpojili, cca za tyzden mu dali vyhotovenu spravu a vysvetlili co a ako.. objednaval sa vopred osobne, presiel takym pohovorom s formularom na zaklade ktoreho mu potom nastavili merace a pristroje.. necakal ale nejak dlho, asi dva tyzdne po pohovore, kym ho vzali.

lenulik88
27. aug 2020

Nech sa paci, a ze snazte sa vyspat co najlepsie 😂

jana9884
autor
27. aug 2020

@lenulik88 no ja mam trocha iné, v podstate každý deň kolapsové stavy, únava, slabosť a ráno vstávam ako po zabehnutí maratónu. Necítim sa nikdy vyspaná dobre. Už ma nenapadá iné vyš., prešla som už asi všetko 😏

andrea78
27. aug 2020

@jana9884 zelezo v krvi je v poriadku?

jana9884
autor
27. aug 2020

@andrea78 ano všetky krvné zložky sú ok

lenulik88
27. aug 2020

@jana9884 Tak v tom pripade by som sla, zas to nieje taka polozka, ze sa to neda a pre zdravie... mozno by som ale aj neurologa vyhladala.😐

jana9884
autor
27. aug 2020

@lenulik88 neurológa už mám dávno za sebou..po jednom vyšetrení mi povedal že mi už nemá ako pomôcť a mám vyhladať psych., u ktorého som tiež bola a ledva mi na chodbe nepredpísal AD...

ivkazba
28. aug 2020

@lenulik88 a aké odporúčania resp výsledok či liečbu dali mužovi? Môj má tiež spánkové apnoe, mám pocit že sa mu zhoršuje a už sme pár krát hovorili o spánkovom laboratóriu, len on v tom nevidí nejakú reálnu pomoc.

zobaka
31. aug 2020

mam take stavy ako ty, ale ja neviem spat, na mna keby dali kable a zavreli ma, mozem ist rovno domov nedala by som ani minutu, objednana som bola, termin som dostala o 2 roky a zabudla na nho, lebo prisli dalsie starosti, drzim palce

zarapara
9. máj 2021

@jana9884 dobrý deň. Prosím Vás, boli ste v tom spankovom laboratóriu? Co Vám zistili? Mam taky istý problém s unavou, kolapsove stavy atď. Únava je však masaker. Dakujem

neson123
25. okt 2023

Prosim vas ako ste dopadli?Riesim tiez unavu a nevyspatost aj ked "spim" 8 hodin..

galov
1. sep 2024

Ja som mala tiež také problémy ja som bola v Michalovciach, neskutočne dobrý odborník a človek s veľkým c dr.Slavik a taktiež jeho sestričky.JA som čakala veľmi krátko,ale dlho má nastavovali,lebo som nevedela s tým spat.Boli naozaj veľmi profesionálni ,bola radosť ich znova vidieť.Uz prístroj mám doma a po mesiaci mám prvú kontrolu,myslím si že mi to trocha pomáha,ale únava je stále, musím si dať urobiť testy na železo.