Sono prsníkov v Nitre

megymax
30. mar 2012

Ahojte babky", ak potrebujete ist na sono prsnikov v ramci Nitry mate 2 moznosti - ist na Fatransku ul. Medicin.centrum Pro care..., alebo ist do Nitrian.nemocnice - Jesenius... Bola som aj tam aj tam.. Len ma sklamalo MC na Fatranskej, nakolko za ten isty vykon si od Vas vypytaju 7,-e akoze za TERMIN, ktory mi mimochodom dali v novembry na februar teda o 3MESIACE. A este utrusili, ze co pre mna robia, ze v nemocnici mi daju termin az o 12 mesiacov. A ze ako maju kvalitnych doktorov, o ktorych inak nepochybujem. V nemocnici bola tiez prijemna p.doktorka a tiez ma dost precizne vysetrovala, vdakaBohu som OK. Ale k veci, zo srandy som zavolala do nemocnice, kvoly terminu, a sestricka sa mi ospravedlnovala, ze najskor volny termin maju o 3 TYZDNE a hlavne ZADARA, teda preplati to zdravot. poistovna, tak ako aj MC preplatia. Este zdoraznujem, ze 7,- eciek v MC si vypytaju od kazdej z Vas, nech Vam daju akykolvek termin. I ked je to diskutabilne, nakolko podla mojich zisteni podla vyhlasky VUC si vsetci lekari mozu uctovat za uprednosnenie po starom 200,-Sk teda 6,9 ca a maximalne 1/3 osetrenych pacientov za den a nie 100% ako to robia v MC. Zrejme sa tam niekto chce bud nabalit, alebo zaplatit tu peknu budovu..? Este drobnost, kamoska to chcela dat do JOJky, ale nejak sa toho bali, pravdepodobne tam ma prsty PENTA...