Sonicare kefka

14. aug 2024

Prosím vás poraďte ktorú kefku sonicare kúpiť. Chcela by som aby mala viac rýchlosti nech môžu umývať aj deti ale je ich toľko že sa úplne strácam. Ďakujem.

ukgirls
14. aug 2024

ako myslis aj deti? jedno telo a viac hlavic pre celu rodinu? to ti dlho bateria nevydrzi ... ved kup kazdemu vlastnu .. moja ma detsku ale len kvoly aplikacii v mobile- tam sa jej pocitali body a mala neake virtualne darceky ... ja mam najobycajnejsi model- pocet kmitov mas na kazdom modeli rovnaky- lisia sa len funkciami-kt aj tak clovek nevyuziva a hlaviami,kt sedia na kazdy model rovnako .. to je k somicare ... ale ak sa pytas nie na znacku ale chcela si napisat sonicka kefka- tam by som aj tak sla do sonicare - este dobra je curaprox ale drahe

dadis
14. aug 2024

My mame vsetci oclean, myslim ze uz 5 rokov, iba menim nadstavce. Kazdy nech ma vlastnu. Tieto oclean su fajn a nie su prilis drahe..a maju aj detske https://smartshop.sk/oclean-electric-toothbrush...

aurelia2000
14. aug 2024

Ja mám Sencor, stačí ju nabíjať raz za pol roka. Kúpila som si Oral-B a tu musím nabíjať každé dva týždne, ale má bieliaci program. Ja tie karbobrusky striedam. Takže aj lacné sú super.