Som stále unavená

26. sep 2024

Vstavam o 4:45 pracovnu dobu mam od 7 do 15:30. No realne som v praci od 5:20 do 15:30.
Som permanentne unavena, bolia ma casto nohy. Stale by som len spala. Ked cestujem domov zaspim pocas jazdy. Doma si musim lahnut a casto zaspim. Cez vikendy si vobec neoddychnem pretoze priatel ma nenecha spat ani do 10. Budi ma uz o 5. Nemam kedy si poriadne oddychnut. Neviem co mam robit. Casto sa mi kruti hlava, zatackam sa. Mam problem s nizkym tlakom : 90/60 aj menej. Co by ste mi poradili?

blondinka95
26. sep 2024

1) prečo pracuješ skôr ako máš pracovnú dobu? Máš to zaplatene?
2) preco ta budi priatel o 5?

Zatial mi to vychadza ze zmenit prácu a priatela

monillia
26. sep 2024

Nájsť iný spôsob dopravy do práce aby si tam nebola tak skoro. Porozprávať sa s priateľom nech ta nebudi cez volny den o 5 .Na tento tlak toho moc nie je,snáď len dostatočný pitný režim

katulienkax
26. sep 2024

Tiež nechápem prečo chodíš do roboty tak skoro. Ináč to nie je dobrý priateľ , nepasujete k sebe keď tá nenechá cez víkend dlhšie pospat

kavasmliekom
26. sep 2024

Tiež nerozumiem, prečo si v práci tak skoro, keď máš byť na 7hod. A ani to, prečo, načo ťa budí priateľ?

autor
26. sep 2024

Pretoze sa nemam ako dostat do prace. Od nas autobusy idu dost zle a nevedela by som prist nacas do prace. Vozi ma priatel ktory ma vyhodi pri robote a on uteka do svojej. On zacina o 6

autor
26. sep 2024

A nadriadena mi nieje ochotna upravit cas. Pracu hladam ale je to problem. Hladam uz skoro 2 roky a nic sa nenaslo

katulienkax
26. sep 2024

A prečo tá nenechá pospať cez vikend

kavasmliekom
26. sep 2024

A cez víkend prečo nemôžeš spať?

michaelam2
26. sep 2024

Nemas moznost kupit si svoje auto?

kavasmliekom
26. sep 2024

Ak sa nedá upraviť čas, tak prídeš do prace, na tu hodinku vyložiť nohy a oddychovať, po práci každý druhý deň len spať, nemusíš každý deň upratovať, ani variť, a hádam ani frajera obskakovať. Kým nemáš deti, vieš si to zariadiť ešte.
A skus železo na nízky tlak a veľa vody, slané jedla, napríklad paradajky posoliť

svetlonos
26. sep 2024

A presťahovať sa do civilizácie, kde práca je? Toto je masaker.

autor
26. sep 2024

@svetlonos mi sme sa praveze teraz stahovali do domu. Je tu vela roboty, aj okolo zahrady.
Priatel mi stale hovori, ze treba upratovat, navarit. Ze nemam co stale lehnit v posteli

michaelam2
26. sep 2024

Takze typicky pribeh…odtrepat sa niekde do hornej dolnej lebo DOM ale uz nedoriesit ze sa clovek nema ani ako do prace dostat 🙈 zeny preco toto robite…

januska12323
26. sep 2024

Do práce keď sa inak nedá nechaj tak ale prečo by si mala vo voľný deň vstávať o piatej? Hodila by som do neho čo mám najbližšie po ruke a nech si robí čo chce.

tenerifka
26. sep 2024

No ved nech priatel upratuje a vari, kto mu v tom brani?
Druha vec, preco ty nehodis priatela najprv do prace na 6,00 a potom pojdes ty? To by ti vyslo byt tam este pred 7,00

katulienkax
26. sep 2024

To tak väčšina s tými domami v nejakej zaprdenej. Ja som rada za byt v meste

ivik4
26. sep 2024

Ach, velky dom v hladovej doline nadovsetko. Citame to tu stale.. hlavne len nech je dom.
Mne je Ta fakt luto ze si stale unavena , porazilo by ma :(

autor
26. sep 2024

Pretoze ja koncim o 15:30 a on konci uz o 14 a nemal by sa ako ku mne dostat pretoze mona praca je iba 20km a jeho az 45 a to by som zas nestihala ja

thereisabear
26. sep 2024

Zbytočne radiť, pretože jediné, čo by pomohlo je presťahovať sa, začať chodiť autom do práce alebo zmeniť prácu a/alebo priateľa a predpokladám, že nič z toho sa nedá.

autor
26. sep 2024

Nasa dedina je blizko mesta ale snazime sa usetrit na benzine kedze tankujeme kazdy tyzden

autor
26. sep 2024

Nemozeme sa stahovat. Na dome mame hypo a dom sme hladali 2 roky.pracu zhanam uz 2 roky ale momentalne neni nikde volne.

katulienkax
26. sep 2024

Ste mladi mohli ste odísť do lepšieho kúta Slovenska a do bytu

deti95060810
26. sep 2024

dobre s prácou je to tak ako je...ale nepochopím prečo ťa budí cez víkend o 5 ráno... mu preskočilo? povedz že chceš spať a kašli na neho.
to je zle keď nemôžeš spať vo vlastnom dome dokedy chceš...

alex49
26. sep 2024

Nemáte deti, frajer ma ruky, môže sa o seba cez víkend postarať sám. Aby som vo vlastnom dome mala o piatej cez víkend budíček, takú ešte nehrali. Otoč sa na druhú stranu a spí ďalej. Ja vstávam cez týždeň o piatej a cez víkend spím do desiatej. Keby sa mi chce aj do večera.

kavasmliekom
26. sep 2024

Od rána od 5tej robíš okolo domu? Vám preskočilo? Obidvom? Tak buď skáč, ako on píska, alebo mu jednu struhni a nech ide kľudne robiť, verím, že kým ty vstaneš okolo 9tej, on už bude mať aspoň poorané či čo vlastne tam treba robiť od 5tej rána 🙈

olimuc
26. sep 2024

Chodit vlastnym autom a priatel ma ruky nohy zdrave tak moze tiez uvarit a upratat. PS sefku chapem, ze Ti neu praci pracovnu dobu, mas ju priam idealnu. Nejaku fabiu kupis za par susnov. Setrite na nespravnom mieste … ked si zalozite rodinu, budes uplne zavisla na nom a s malymi detmi sa nepohnes … takisto neviem, kde v Hornej dolnej najdes pracu s takou pracovnou dobou. Takze skor ako vymyslanie s pracou vymysli, kde zoberies auto. Raz by ma zobudil o 5 rano, pocas vikendu ze treba makat, tak spi najblizsich par dni na ARO … trochu sudnosti treba mat

rozculena
26. sep 2024

pre boha,prečo ste kúpili dom niekde v riti.....to iste chcel on a ty si sa podvolila...ani manželia nie ste a hypotéku platíš...si na LV aspoň?

čo máš robiť si sa mala pýtať pred hypotékou,,,

katulienkax
26. sep 2024

Ak je dom písaný len na jeho utekaj kade lahsie

mamutka
26. sep 2024

Chceš povedať, že ty si si s chu.om, ktorý ta cez víkend nenechá pospať dobrovoľne zobrala hypo, len aby ste kúpili barák niekde v riti, kde nenájdeš robotu nikdy? Na baraku roboty jak na kostole, tomu magorovi tiež treba urobiť servis, ty si normálne už teraz otrok. Ty si si mala nájsť bývanie v meste kde sa uživis, nie ist otrocit na barák kamsi do riti s dementom na krku. Si sa odpísala úplne. Predpokladám že auto si nemozes kúpiť pre seba, priateľ nedovolí. Spamataj sa a vyser sa na to všetko. Toto nie je priateľ…

mamutka
26. sep 2024

@olimuc presne, by ho dokopy nedali, keby ma po takom týždni zobudil o 5. 😠 Krista mu tam, dvaja slobodní ľudia, tak si ráno spolu pospime, raz jeden, raz druhý nachystame raňajky a vychutnávame pokoj. Čo to dnes ženy nazývajú slovom “priateľ” to už je šialene!