Som seknutá v krížoch

andreaa1996
3. júl 2021

Ahojte . Cítim neskutočnú bolesť na pravej strane v krížoch pri každom pohybe pichlavú bolesť.Nedokazala som spat celú noc, lebo som nevedela ležať ani sa otáčať zo strany na stranu. V lekárni mi poradili gél Voltaren forte. Problém je, že žiadne lieky mi neodporučili lebo kojim. Dcérka má rok a pol takže hlavne večer a v noci si žiada mlieko. Vôbec neviem co by som mala robiť .

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daridari11
3. júl 2021

Skús aj náplaste, tie sú celkom účinné, majú od rôznych značiek. Nedporučili Ti žiadne tabletky kvôli kojeniu, obavám sa, že bez toho sa Ti to môže vliecť. Navyše môže vzniknúť zápal. Mne zaberá Voltaren rapid kapsule, je aj protizápalový.

nika82
3. júl 2021

paralen mozes

daridari11
3. júl 2021

Paralen mne na to vôbec nezaberá, iba lieky s účinnou látkou diklofenak a to má práve Voltaren. Už keď si má dať tabletku, tak nech to má aj zmysel.

andreaa1996
autor
3. júl 2021

@daridari11 ano práve preto som paralan ani nespomenula...

deti95060810
3. júl 2021

a určite sú to kríže? Takto bolia aj obličky...

andreaa1996
autor
3. júl 2021

@deti95060810 myslím si ze skôr kríže keďže som spravila zlý pohyb a odvtedy cítim bolesť.. doslova pichlavu bolesť na pravej strane . Dokážem chodiť ..ale vôbec sa neviem zohnut nedaj bože spraviť nejaký rýchlejší pohyb ..

mirkapp
3. júl 2021

reparil gél, suché teplo, ja som siahla aj po tbl od bolesti, jednorazovo je to ok

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daridari11
3. júl 2021

Na Guajacuran som myslela, je to skôr na uvoľnenie svalstva, nie proti bolesti. Akurát môže pôsobiť trochu utlmujúco, ale je to individuálne.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliet86
3. júl 2021

kapsaicinovu naplast. to mozes v pohode. taktiez suche teplo. nech ti manzel urobi reflexnu masaz chodidiel to pomaha tiez. taktiez lahni si na zem a nohy vyloz na gauc ohnute v kolenach 90stupnov. to je najodlahcujucejsia poloha na chrbat. idealne objednat sa co najskor ku kvalitnemu fyzioterapeutovi nech ti to zatejpuje a urobi makke techniky. jemnulinko sa hyb. co bol ten zly pohyb? drzim ti palce. ked prejde tato akutna faza co bude do troch dni radim ti kazdy den zaradit par minut rano a poobede par cvikov na chrbticu. skola chrbta pogugli a davat si extra pozor na klimu na spotenie a ofuknutie a chlad. drzim ti palce. ak ti pomaha ibuprofen na bolest daj si ten. tvoje dieta je uz velke. nekojis nonstop do mlieka sa dostava stopove mnozstvo. bemefit 0re teba ze sa o nu budes vediet postarat je vyssi ako riziko. drzim ti palce. suche teplo je napr fenom nahrievany uterak. uvidis najhorsich je prvych 24hodin. dnes v noci uz pospis zajtra rano bude lepsie

daridari11
3. júl 2021

@mb2021 Aha, som myslela, že je to vyložene prírodný produkt bez chémie.

andreatytler
4. júl 2021

@andreaa1996 Mne momohlo sa natiahnut ak sa ti samozrejme da....
V stoji si spoj ruky a natiahni dohora ako sa da a vydrz tak aspon 10 sekund ale najlepsie tak dlho ako sa da. Potom len uvolni. Takto som sa natahovala niekolkokrat denne... to mne najlepsie pomohlo a tiez teply el. vankus.