Som psychicky vyčerpaná

kukypink988
12. apr 2022

Ahojte mám 23 rokov a momentálne sa cítim po fizickej aj psychickej stránke dosť zle…začalo to od minulého roku kedy som mala naozaj veľmi silne psychické problémy a rozmýšľala nad sebevrazdu kvôli silnému záchvatu na nočnej čo my spôsobilo psychickú traumu a do toho prišli komplikácie s chrbticov na ktorú sa zamerala a s toho sa zhoršovala psychika…samozrejme som navštívila psychiatra a užívala lieky ktoré nepomáhali ale naopak všetko zhoršovali a spôsobovali panické ataky plus úzkosť nakoniec sa zistilo ze my chýbalo veľa vitamínov a trpela som anémiou s nedostatku železa ktoré som začala liečiť a navštevovala som hematologiu…asi pred mesiacom možno ani nie som bola na kontrole u hematologicky ktorá my dala kontrolu po pól roku a zistila my z výsledkov ze mám všetko už v norme a nemám anémiu a nič nechýba inak som užívala ferretab comb 100tab každý sen jednu plus kyselinu listovú a pekne sa to upravilo a aj pulz s ktorým som mala problémy sa upravil 🙂 môj momentálny problém je to ze sa my vrátilo busenie naďalej cítim veľmi zle dýchanie a strašnú bolesť krčnej chrbtice ktorá strieľa do hlavy :( neviem či s toho mám psychiku v prdeli inak sa cez deň cítim dosť unavená a už moja hlava sama rozmýšľa nad blbostami no nechcem užívať antidepresíva pretože aj tak nepomáhali a nieje to take jednoduché…teraz mám starosti či má zoberú aj do prace plus či som zdravotné Ok čo neviem či my nespadli železo prečo mám zasa vysoký pulz no skratka nieje nič horšie ako sa cítiť zle psychicky aj fizicky najhoršie…pokial mal niekdo take obdobie…neviem čo my má pomôcť neviem čo mám robiť neviem čo sa somnou deje

edith267
12. apr 2022

Podľa mňa by ti pomohla nejaká činnosť. Neviem či máš nejaké koníčky ale ak nemáš tak skús niečo aj obyčajné kreslenie hocičo 🙂 A potom by si mohla skúsiť nejako cvičiť to je na psychiku a aj na fyzické problémy naj teda ak môžeš stačí aj niečo ľahké nemusíš behať 100 km ale chôdza, nejaká joga a tak 🙂

kukypink988
autor
12. apr 2022

@edith267 ahoj no ja by som strašne rada išla už do prace pretože cítim že my to lezie už na mozog keď som doma :/ keby som si našla koníček viem že by to bolo úplne super ale musím počkať do konca mesiaca mala by som nastupovať do prace ale máš pravdu mala by som začať cvičiť na chrbticu

romea
13. apr 2022

@kukypink988 ahojky ono s uz kosťami a paničky mi atak i je to tak, že čím viac budeš nato myslieť a báť sa toho vtedy to dôjde, odporúčam oiriesit chrbticu, vtedy to býva a ďalej zamestnať myseľ niečím iným napr. nejakým koníčkom

kukypink988
autor
13. apr 2022

@romea áno ďakujem 🙂 neviem prečo sa my zhoršila chrbtica skoliozu mám od 16 ale nikdy som s ňou nemala problémy ale ďakujem za pomoc

romea
13. apr 2022

@kukypink988 no nepoteším vekom sa akolioza dosť zhorsuje

daniela2202
13. apr 2022

@kukypink988 zlato, cvičiť a cvičiť a robiť niečo stále, zamestnávať pamäť, doktor tí nepomôže, ak sama nezačneš robiť niečo, držím palce, si mladá.. úsmev 👍

edith267
13. apr 2022

@kukypink988 No aj práca je super a keď máš nejakú tak to je super 🙂 Tá ti zamestná aj hlavu 🙂 Hlavne vydržať držím palce 🙂