Som objednaná na vyšetrenie mimo okres

simik7192
4. mar 2021

Ahojte, mám otázku keďže som to všade hľadala a neviem ako to je.. Že som objednaná na vyšetrenie ktoré je mimo okres, a žiaden doklad o tom nemám že som objednaná...lebo keď nás stopnu tak potom čo? 🤨 Pokutu sa nám platiť nechce... Negatívny test mam, len ten doklad nie, a neviem či uveria lebo čím ďalej je to horšie, z tými kontrolami mimo okres od včera.

Ďakujem za každú radu.

staskast
4. mar 2021

@simik7192 aj ja mám dnes vyšetrenie mimo okres a vôbec by som to neriešila. Veď keby niečo dodatočne pošlem pečiatku alebo čo ja viem ako sa to riesi. Nerieš, určite nedostaneš pokutu zato že ideš k dr 😀 veď zasa oni nie sú padnuti na hlavu .

simik7192
autor
4. mar 2021

@staskast ved to je ta otázka ci vôbec rozmýšľajú, je to fakt trafene... Ale pre istotu zavolám dnes aj Dr, aby som bola pokojnejšia 🤨😕

sally001
4. mar 2021

@simik7192 ja som bola pred vcerom v nitre vcera v ba a vobec nikto nic neriesil

elizabet173
4. mar 2021

@simik7192 neries to, aj ja som bola vcera na preventivke, tiez objednana, keby bol problem, vytocim lekara, nech sa,spytaju. Spat som uz mala priepustku. Ale pochybujem, ze by sa s tym lekarom chceli aj spojit

babulka97
4. mar 2021

@simik7192 no ja som bola s priateľom mimo okres a keď sme išli odtiaľ dali nám papier i tom že sme boli na vyšetrení.. ja idem na vyšetrenie zajtra mimo okres to nevieš či treba len 72h test alebo stačí ten 7 dňový?

simik7192
autor
4. mar 2021

@babulka97 čo som sa ja dočítala tak stačí ten 7dnovy

babulka97
4. mar 2021

@simik7192 no dobre, lebo ja to neviem nájsť 🙂 ďakujem

dzejsik
4. mar 2021

@simik7192 manžel poprosil zubárku nech mu pošle potvrdenie o termíne u nej v SMS, aby mal niečo na cestu tam a nazad už mal bloček

dzejsik
4. mar 2021

@simik7192 ale ako podľa mňa, keby policajtovi povieš nech sa páči, tu je číslo do ambulancie, overte si to, tak by tam aj tak nevolal a pustil by ťa

kozova87
4. mar 2021

Ja som bola tak dnes, im stačí povedať, že ideš, ďalej neriešia