Som objednaná na preventívku k zubárke, ale bolí ma hrdlo

miska7754
3. okt 2022

Ahojte zajtra som objednana na preventivnu ku zubarke ale boli ma hrdlo radsej zacolat rano ze nech ma preobjedna??

kaca222
3. okt 2022

@miska7754 áno určite

savanna
3. okt 2022

Nesla by som, moj posledny covid prebehol tak, ze ma len skriabalo v hrdle. Myslim, ze zubarka radsej ozelie tvoju navstevu, akoby sa mala od teba nakazit.

7kikuska7
3. okt 2022

Preobjednať sa.

h2
3. okt 2022

@miska7754 Určite. Ja som bola objednaná minulý týždeň a presne, ako naschvál, deň pred ma začalo bolieť hrdlo. Volala som hneď, už mám nový termín.

nevenka
3. okt 2022

@miska7754 preobjednaj sa urcite. Ja si pamatam, ako som sla s dcerou na preventivku a len co som si potrebovala trocha odkaslat v cakarni, tak vybehla z ambulancie a ze dufam, ze nie ste chori. Lebo ze minule sa tak vytocila, ked prisiel nejaky pan a potom jej povedal, ze ved uz mi len nadcha konci a ona so sestricklu z toho tak ochorela, ze az. A to este ani covid nebol 🙈.

zorana999
3. okt 2022

@miska7754 zubár to hlavne aj vidí 😉 zapálené hrdlo

kaca222
3. okt 2022

Ja mám peknú príhodu z doby covidovej. Volal pacient že najbližšie dva týždne má voľno, tak by chcel prísť. Recepčná sa ho pýta či je zdravý, nemá príznaky ochorenia, nebola mu nariadená karanténa - že bude aj papier v čakárni podpisovať. A on že “áno ja som v karanténe, veď preto mám teraz voľno” 🙈🙈