Som nespokojná s účinkom lieku Elicea

15. dec 2023

Lekár samozrejme vymeniť lieky veľmi nechce
Ja ich beriem päť mesiacov a momentálne akoby som ich ani nebrala.od začiatku som cítila že pomáhajú potom akoby menej a vôbec .neskor zas pomáhali trochu potom bolo zle tak mi znížil lekár dávku z jeden a pól na jednu tabletu.zas sa to ukludnilo chvíľu dobre a zas teraz horšie ako pred začatím liečby
Skúsenosti s tým liekom?

zuzkaa1991
15. dec 2023

Skusit zmenit zmyslanie zivotny styl ;) zaneprazdnit mysel s niecom pozitívnym 😇 z vlastnej skúsenosti aj ked AD som nebrala zatial sa snazim zit bez nich

nelca0510
15. dec 2023

Ja neviem,čo sa tu stále spomína len Elicea na celom MK. Antidepresíva účinkujú až o niekoľko mesiacov. Pozri prívalový leták. Navštevujes aj psychoterapeuta/psychologa? On by to mal pomôcť zvládať situácie neskôr aj bez antidepresív.

autor
15. dec 2023

@nelca0510 tiež som si všimla že Elicea je v kurze
Čo vraví môj neurolog vraj je to veľmi dobrý liek

juraj456
15. dec 2023

Ahoj, kvôli čomu to berieš? Ja mám citalopram , s tým ste sa nestretli? Mesiac mi bolo dobré a dnes prišla na mňa ako keby depresia alebo niekedy mám pocit závraty

autor
15. dec 2023

@juraj456 ja na tetaniu
Čo čítam ostatné príspevky asi je to normálne kolísanie stavov

juraj456
15. dec 2023

Ja som mal paničky atak a odvtedy sa to ťahá ale vravím po mesiaci bol taký nepríjemný pocit. Ale zatiaľ nemám nič diagnostikované ale pravdepodobnosť to bola úzkosť