Som ešte infekčná?

15. apr 2023

Ahojte, som Covid pozitívna od utorka s tým že mierne príznaky mám od soboty. V štvrtok som si skúsila robiť druhý test a čiara bola tenká a slabšia. Dnes som už zdravá a druhá čiara sa zjavila okamžite a úplne bordová omnoho silnejšia než celý týždeň ale mne už nič nie je. Môžem byť ešte nákazlivá???

e1i
15. apr 2023

Ano. Mne vysiel rovnako pozitivny test 11 dni kym bol negativny uplne. 4 som robila

autor
15. apr 2023

@e1i ach len mi nejde do hlavy že štvrtok som už mala slabší oproti utorku a dnes zas 😒 nevieš či sa s tým dačo dá robiť? Ja už priznaky skoro vobec nemám

e1i
15. apr 2023

Ja som na 5ty den kedy mi mala koncit karantena mala este rovnako poxitivny test ako v prvy den. Ja by som sa este chranila a branila kontaktu s inymi. Ovplyvnit to moc neovplyvnis.mala som doma vtedy novorodenca aj 3rocnu a nechytili to odomna nastastie ale nikdy nevies.

autor
15. apr 2023

@e1i áno, ja mam od prveho priznaku týždeň.. test som si nerobila keďže som si myslela že ma bolí hrdlo a hlieny z alergie. Až v utorok vyšiel stredne silný, štvrtok už slabší tak som sa tešila že je po chorobe už a príznaky mi prešli úplne už ale dnes test úplne až bordový 😢 ako viem covid sa už tak nerieši ale riešim to kvoli stretávaniu sa s blízkymi

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia147852
15. apr 2023

Áno si infekčná. Ja som tiež mala najviac pozitívny test keď mi už bolo lepšie. Na 10 deň bol už neg

autor
15. apr 2023

@lucia147852 Ďakujem za odpoveď budem sa ešte straniť blizkych

miriamamama
15. apr 2023

Mas nejake priznaky? mne napr nezalezi ci mam covid alebo obycajnu nadchu proste vzdy som doma do posledneho zakaslania do vymiznutia posledneho priznaku, nechcem nikoho nicim nikdy nakazit je to nezodpovedne

oli18
15. apr 2023

Mne povedala sestricka u obvodneho, ze mam prist o 5 dni na kontrolu. V ten den som si urobila test a bol pozitivny. Volala som do amb a sestra povedala, ze nevadi, ze je to falosna pozitivita a mam prist na kontrolu.

andrea_prestastna
15. apr 2023

@oli18 10dni si cca infekcna, mne ukazoval az 3mesiace pozitivitu a potvrdil mi to aj doktor ze to tak byva

gabika128
15. apr 2023

Áno môžeš byť ešte infekčná, ja som bola pozitívna až keď som sa cítila úplne fit. Daj si respirátor ak nechceš niekoho nakaziť. ❤️

autor
17. apr 2023

No robila som baby dnes test po cca 2-3 dňoch a už je skoro uplne negatívny 🙏 ďakujem za odpovede a prajem veľa zdravia

andrea_prestastna
19. apr 2023

To co je za test skoro negativny? Ved bud je pozitivny alebo negativny a skoro nikdy nieje

autor
19. apr 2023

@andrea_prestastna mala som skoro úplne neviditeľného ducha pod bleskom viditeľneho 😂