Som agresívna. Existuje niečo na upokojenie?

27. apr 2021

Prosím existuje niečo na “upokojenie”? Ja som v poslednej dobe dosť podráždená, nahnevá ma aj maličkosť a začínam byt aj agresívna. Nemám trpezlivosť a veľmi zurim. Všetky konflikty či už s muzom alebo synom riešim krikom, so zatatými zubami a musím sa fakt ovládať aby som malému nedala po zadku :( Vôbec sa nespoznávam ako keby som bola niekto úplne iný a trapi ma to a mám vycitky. Čo by na to pomohlo? Nemyslím silne lieky ako lexaurin a podobne ale take čo sa dajú aj bez predpisu. Alebo hocijaké iné typy ak by sa dalo bez liekov. Cítim sa ako hrozná mama aj muž si vsimol že som veľmi výbušná na malého a aj nanho

martina1201
27. apr 2021

Ahoj, ajuvedra má čaj na upokojenie.

s_a
27. apr 2021

Sedatif Pc 🤷🏼‍♀️ ale to je všetko len dočasne, asi by si mala zistiť príčinu nervozity, nie je hanba ísť za odborníkom 🙂

deti95060810
27. apr 2021

magnezium...len to treba dlhodobo
alebo potom psycholog - naučí ťa dychové cvič. ktoré ti pomôžu prekonať agresiu, popr. stres....

leuchtturm
27. apr 2021

nemas taketo stavy kvoli korone? Home office, home schooling, skolky pozatvarane, kadejake zakazy, takmer ziadna psychohygiena uz dlhu dobu. Nebude to tym?

leuska15leuska15
27. apr 2021

Nevieš, čo môže byť príčina? Nemáš problémy v práci alebo nejaký stres?

salome123
27. apr 2021

nebola si na ockovani v poslednej dobe?

anjelicek26
27. apr 2021

Ono ako pise
@leuchtturm presne toto, chybajuci cas na seba robi strasnu zlobu... tiez mam obcas pocit, ze meliem s posledneho, deti su u nas doma teraz vsetky, kedze tu mame vysoke cisla tak ani nemozem ratat, ze sa to v dohladnej dobe zmeni, popri tom home office pomaly na plny uvazok a moja praca nie je ziadne flakanie, co nestihnem cez den, dotahujem v noci, proste ma to pocka. Do toho varenie (muz si zmyslel, ze je vegetarian), takze casto aj alternativa k normalnemu jedlu, nech sa najedia vsetci...deti nervozne, ja nervozna... ventilujem si to sitim, hudbou, viac sa momentalne neda...stekanie uf to sa snazim si kusat do jazyka, proste je to blbe, bezcukrova dieta by ti mohla pomoct, ja mam extrem pri inzulinovej hojdacke, ked mne klesne cukor som hrozna, podrazdena, inak je to ok...

0silvia0
27. apr 2021

neberies antikoncepciu?

zuzudrnda
27. apr 2021

Strava, odpocinok, psychohygiena a stitna zlaza ci je oki. Tam by som zacala.

lindusss2016
28. apr 2021

CBD kvspky. Od 1.5.budu konecne legalne aj u nas.

lindusss2016
28. apr 2021

A z cviceni joga a meditacie.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betterlife
28. apr 2021

Skúšala si sa napríklad venovať chvíľku len sebe? aj keď len na 5 - 10 minút na nič nemyslieť? alebo trošku preprogramovať účelne svoju myseľ a mať kontrolu nad svojimi myšlienkami aspoň na krátky čas? My sme s rodinkou práve na takéto účely založili malý yt kanál aby pomáhal ľudom v takýchto situáciách skús si kuknúť toto video

https://www.youtube.com/watch?v=wEIvPBccwK8

verím že by mohlo pomôcť a daj mi prosím vedieť či aspoň kúsok pomohlo.

janetinka27
28. apr 2021

moze to byt aj depresia

nada847
28. apr 2021

skor by som zacala patrat po tom, ze co to sposobilo, kde je problem, aby nieco co si das este zbytocne nepotlacalo tvoje pocity :/

petka_3
28. apr 2021

Magnézium. Mne zaberá len šumivé z Lidla. A potom sama na seba pozerám prekvapene, že aká som kľudná. 🙂 🙂

A samozrejme odstrániť príčinu - únava, stres, vyčerpanie, príliš veľa povinností atď.

teleskop
28. apr 2021

👍👏 bravo, bez ironie, kolko modrokonikarskych matiek Teriez by si toto priznalo???? Uz teraz si vyhrala, ze si definovala problem a pozrela si sa uprimne na seba do zrkadla, zvysok su dychove cvicenia, spravna strava (toto vie robit, chlast, nikotin, biely cukor), bylinky