Som 5. mesiac po Covide-19 a enormné vypadávanie vlasov

barbora112678
14. máj 2021

Ahojte, zacali niekomu po covide vypadavat vlasy po tak dlhom case od covidu ? Vlasy padaju kazdym dnom viac, bojim sa,ze o 2 tyzdne to bude uz len horsie. Ako to zastavit ? Resp. Po akom case Vam to prestalo ?

Dakujem

nicollette332
14. máj 2021

uz som to citala viackrat, ze ludom zacali vypadavat vlasy :( co viem tak treba doplnit do tela vitaminy, ako zinok, vapnik, Ccko a Dcko tiez + ja by som kupila este nejake vodicky na vlasy

patricka
14. máj 2021

Aj mne padajú dosť vlasy po covide

barbora112678
autor
14. máj 2021

@patricka a ako dlho si po covide ?

zuzans258
14. máj 2021

Mojsj krstná mala presne toto a pomohol jej pánsky šampón z TianDe....vzivote som o tom nepočula ale vraj jej to ozaj pomohlo....

barbora112678
autor
14. máj 2021

@zuzans258 dakujem za info, nevies asi ako dlho jej trvalo kym sa to dalo do poriadku ? Dakujem

zuzans258
14. máj 2021

@barbora112678 ahoj vieš čo neviem ako dlho to trvalo...viacero pripravkov skúšala až kým našla toto...ale skutočne netuším

zita959
23. máj 2021

@barbora112678 ano, mne to zacali este v marci tak dva mesiace po Covide stratila som 70 percent vlasov, pochodila som vsetkych lekarov . Teraz beriem Polyoxidonium injekcie od imunològa u teraz som zacala druhú dávku revalid tabletky a od dnes Ducray vyrobky sampon kondicionér a vodicku. O daco je lepsie ale pri umyvani este stale velmi padajú. Neviem ci tobude liecitelne . Ja som uz starsia ale cely zivot som mala huste vlasy . Pre mna je to hotova tragédia . Kazdy hovori ze vydrzat ale do kedy ..,,

tanika
22. jún 2021

@zita959 môžem sa spýtať ako s tými vlasmi
Po covidd už ste prišli na vo Vám pomohlo . ??? Dskujem

tanika
22. jún 2021

@zita959 či najviac a hlavne akú polyodixium veríte injekčne ráz za týždeň ? A čo ešte zaberá .

barbora112678
autor
29. jún 2021

@tanika ano pomohol mi metionin 🙂 zinok a selen a vodicky na vlasy

monikaholub
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanika
3. júl 2021

@monikaholub tak na tuto informáciu som čakala len poprosím info do IP kde viem zohnať ďkuput tabletkovú firmu nie injekcie .
Môžem sa spýtať akú dávku beriete a dni dlho ???
Môj problém , znížená imunita, zapal hor.už aj dolných dych . Ciest a nábeh na astmu a teraz pi covide no celé zle . Moc Ďakujem Za info lebo lekári mi nevedia pomôcť .beriem síce imunor ny imunitu isoprinosin.

monikaholub
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora112678
autor
13. júl 2021

@tanika ja som kupovala normalne v lekarni 🙂

monikaholub
13. júl 2021

@tanika v pripade zaujemu mi dajte vediet.dakujem

zita959
18. júl 2021

@tanika už mi prestali vlasy vypadávať, ale už asi nikdy nebudem mať také aké som mala ..brala som revalid tabletky 3 krabice tak 3 mesiace , zinok, selén , biotín tabletky - vitamíny , na imunitu Polyoxidonium injekcie do svalu 3x po 6 ampuliek ..ako kúru to môže vypísať imunológ .... teraz vlasy nefarbím ináč farbím na blond čo škodí vlasom ..ale už by som mala šedivé a to sa mi nepáči síce je teraz móda .... a bola som an envy klinike a tam mi robili mikroskopické vyšetrenie vlasov a nenašli nič .... takže asi to bolo z covidu

tanika
18. júl 2021

@zita959 ďakujem za info a ešte polydoxium si mája ako často pichane ? V týždni raz či dva ? A koľko od covidu to začali vypadávať vlasy a iné post covid si nemala? Mne sa neda z hlboko poriadne nadýchnuť , a mám plytké dychanie . 😏