Som 4 mesiace po sekcii a veľmi mi vypadávajú vlasy

babo_n
24. sep 2021

Dievčatka prosím máte skúsenosť až s takýmto vypadávaním vlasov ?
Cely život som mala krásne husté vlasy ,po prvom pôrode mi ich dosť vypadlo ,ale stále som mala “hrivu” ,ale teraz po druhom pôrode čistá katastrofa ( som 4mesiace po sekcii) a za týždeň mám na oboch stranách toto 😥😥😥
V pondelok zájdem k lekárovi ☹️

babo_n
autor
24. sep 2021
fiffinkaa
24. sep 2021

Je to normálne aj ja som tak mala..potom sa to samé "zalesnilo"

lusiisul
24. sep 2021

@babo_n aj mne tak vypadali pri vsetkych detoch. Urcite narastu 😊

lluciiiii
24. sep 2021

Presne toto iste som mala pri treťom teraz a sestra detto tiež sme boli vystrašene ze co to ale nakoniec pekne samé narástlo 🙂

marcellka32
24. sep 2021

Neutahuj tak pevne vlasy, nos ich skôr voľné alebo jemne zopnuté, kúp si biotin a pantenol, hodvábnu gumičku na vlasy

andreatytler
25. sep 2021

@babo_n Neboj... ono to narastie spat. Mne to trvalo asi rok.

riamia91
25. sep 2021

@babo_n lekár nepomôže. Čo nevypadlo kvôli hormónom v tehotenstve vypadne teraz. Mne da to tiež stalo, mala som kúty ako hrom a potom mi začali rásť nové vlásky, bolo to na začiatku smiešne, ale po roku je to už ok. Všetky lieky, vitamíny, šampóny, séra, kolagény sú v tomto vyhodenŕ peniaze, je to hormonálne.

tosomja
25. sep 2021

@babo_n každý deň ráno aj večer. A kožná mi predpísala alpicort vodičku, nepomohla.

zuzkaburik
25. sep 2021

@tosomja ja mam toto iste presne take chumace, este aj farba sedi😅 po kazdom umyti, rozcesavani🤷‍♀️

babo_n
autor
25. sep 2021

@tosomja my sme tuším spolu rodili 🙂 myslím mesiac majovky 2021

Ja mám dievčatka veľmi podobne ,ak nie viac :( viem ,že ľudí trápi horšie ,ale snáď toto sa da do normálu ,lebo zachvíľku budem mat 1ks vlasu

tosomja
25. sep 2021

@zuzkaburik ja už niekedy radšej ani nevedel, len dám do konte 🥴 a potom gumičku dávam dole aj s vlasmi

zuzkaburik
25. sep 2021

@tosomja presne!!!!!!! 🙈🙈🙈🙈 Ja mam dni, ze umyjem, dam do drdola... A su v drdole. Az do. Dalsieho umytia😅😅😅🙈